SPEC Stal Łańcut - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
KS Stobierna 0:3 Błażowianka Błażowa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:3 Strug Tyczyn
Strumyk Malawa 0:3 Jedność Niechobrz
Czarni Czudec 0:0 Wisłok Czarna
Sawa Sonina 5:0 Błękit Żołynia
Sokół Sokołów Małopolski 4:2 GKS Niebylec
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
KS Zaczernie 0:1 Włókniarz Rakszawa
Bratek Bratkowice 0:3 KS Przybyszówka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 13 gości

dzisiaj: 417, wczoraj: 815
ogółem: 3 516 583

statystyki szczegółowe

Logowanie

Kadra » Szczegóły

« wróć

Mateusz Skała

kadraPozycja na boisku: pomocnik
Data urodzenia: 1993-03-04
Średnia ocena: 8.14 (36 głosów)

Urodzony: Jasło
Wzrost/Waga 173/68
Kluby: Mosir Jasło, Stal Rzeszów, Czarni Jasło, Stal Mielec,

Izolator Boguchwała, Orzeł Przeworsk, Polonia Przemyśl, 
Wisłok Wiśniowa


Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
SPEC STAL ŁAŃCUT - KS Zaczernie L 90' 9 - - - -
Bratek Bratkowice - SPEC STAL ŁAŃCUT L 90' 9 - 1 - ż 
SPEC STAL ŁAŃCUT - KS Przybyszówka L 90' 9 - - - -
Włókniarz Rakszawa - SPEC STAL ŁAŃCUT L 76' zmiana 8 - - - -
SPEC STAL ŁAŃCUT - Błażowianka Błażowa L 35' 7 - - - -
SPEC STAL ŁAŃCUT - GKS Niebylec L 90' 8 - 1 - -
Błękit Żołynia - SPEC STAL ŁAŃCUT L 75' zmiana 8 - - puchar  -
Wisłok Czarna - SPEC STAL ŁAŃCUT L 10' 8 - - - -
Jedność Niechobrz - SPEC STAL ŁAŃCUT L 90' 7 - - - ż 
Strug Tyczyn - SPEC STAL ŁAŃCUT L 72' zmiana 8 - - - -
KS Stobierna - SPEC STAL ŁAŃCUT L 90' 10 - 3 puchar  -
Czarni Czudec - SPEC STAL ŁAŃCUT L 90' 8 - - - -
Sawa Sonina - SPEC STAL ŁAŃCUT L 90' 10 b - puchar  ż 
Start Brzóza Stadnicka - SPEC STAL ŁAŃCUT L 90' 9 - - - -
Podsumowanie 1078' 8.14 0 1 5 3 ż 3 cz 0

POLECAMY

Reklama

Ostatnie spotkanie

STAL II RzeszówSPEC STAL ŁAŃCUT
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
2020-11-11, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

TRANSFERY

Przyszli:
Tomasz Walat - Korona Załęże
Mateusz Skała - Wisłok Wiśniowa
Dawid Bieniasz - Izolator Boguchwała
Patryk Wójcik - Wisłok Wiśniowa
Bartosz Góra - Strug Tyczyn
Arek Noga - Resovia Rzeszów
Przemysław Kuca - Piast Tuczempy
Oskar Cwynar - Siarka Tarnobrzeg
 
Odeszli:
Sebastian Frączek - Błękit Żołynia
Mateusz Birek - KS Dąbrówki
Mateusz Gorzenik - Dynovia Dynów
Karol Preis - Wola Dalsza
Patryk Wisz - Stumyk Malawa
Jakub Magryś - Błękit Żołynia

 
Kolory:
Definitywny
Wypożyczenie

 

 

SPARINGI LATO 2020

PLAN SPARINGÓW LATO 2020
 
SPEC Stal 9:0 Galicja Chmielnik
Resovia II 3:2 SPEC Stal
SPEC Stal 0:3 Głogovia
SPEC Stal 3:1 Strumyk Malawa
SPEC Stal 4:1 Grom Różaniec
SPEC Stal 0:0 Jedność Niechobrz
MKS Radymno 1:2 
SPEC Stal
SPEC Stal Mistrzem Podkarpacia w Beach Soccerze
Huragan Gniewczyna 1:3 
SPEC Stal
Włókniarz Rakszawa 3:2 SPEC Stal
Unia Nowa Sarzyna 2:2 SPEC Stal
Heiro Rzeszów 1:1 SPEC Stal
KS Dąbrowki 0:7 SPEC Stal

Statystyki drużyny