SPEC Stal Łańcut - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
KS Stobierna 0:3 Błażowianka Błażowa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:3 Strug Tyczyn
Strumyk Malawa 0:3 Jedność Niechobrz
Czarni Czudec 0:0 Wisłok Czarna
Sawa Sonina 5:0 Błękit Żołynia
Sokół Sokołów Małopolski 4:2 GKS Niebylec
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
KS Zaczernie 0:1 Włókniarz Rakszawa
Bratek Bratkowice 0:3 KS Przybyszówka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 7 gości

dzisiaj: 432, wczoraj: 815
ogółem: 3 516 598

statystyki szczegółowe

Logowanie

Kadra » Szczegóły

« wróć

Arkadiusz Noga

kadraPozycja na boisku: obrońca
Data urodzenia: 1999-08-13
Średnia ocena: 6.43 (35 głosów)

Urodzony: Rzeszów
Wzrost/Waga 183/79
Kluby: Stal Łańcut, Resovia Rzeszów, Strumyk Malawa



Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
SPEC STAL ŁAŃCUT - KS Zaczernie L 90' 8 - - - ż 
Bratek Bratkowice - SPEC STAL ŁAŃCUT L 90' 9 b - - -
Włókniarz Rakszawa - SPEC STAL ŁAŃCUT L 14' 8 - 1 - -
SPEC STAL ŁAŃCUT - Błażowianka Błażowa L 90' 5 - - - -
SPEC STAL ŁAŃCUT - GKS Niebylec L 80' zmiana 8 - - - 2ż,cz 
Błękit Żołynia - SPEC STAL ŁAŃCUT L 66' zmiana 5 - - - -
Wisłok Czarna - SPEC STAL ŁAŃCUT L 80' zmiana 8 - - - -
Jedność Niechobrz - SPEC STAL ŁAŃCUT L 90' 5 - - - -
Strug Tyczyn - SPEC STAL ŁAŃCUT L 18' 6 - - - -
KS Stobierna - SPEC STAL ŁAŃCUT L 90' 8 - - - -
Orzeł Wólka Niedźwiedzka - SPEC STAL ŁAŃCUT L 62' zmiana 0 - 1 - ż 
Czarni Czudec - SPEC STAL ŁAŃCUT L 90' 2 - - - ż 
Sawa Sonina - SPEC STAL ŁAŃCUT L 14' 7 - - - -
Start Brzóza Stadnicka - SPEC STAL ŁAŃCUT L 19' 6 - - - -
Sokół Sokołów Małopolski - SPEC STAL ŁAŃCUT L 12' 5 - - - ż 
STAL II Rzeszów - SPEC STAL ŁAŃCUT L 90' 5 - - - ż 
Podsumowanie 995' 6.43 0 1 2 0 ż 7 cz 1

POLECAMY

Reklama

Ostatnie spotkanie

STAL II RzeszówSPEC STAL ŁAŃCUT
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
2020-11-11, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

TRANSFERY

Przyszli:
Tomasz Walat - Korona Załęże
Mateusz Skała - Wisłok Wiśniowa
Dawid Bieniasz - Izolator Boguchwała
Patryk Wójcik - Wisłok Wiśniowa
Bartosz Góra - Strug Tyczyn
Arek Noga - Resovia Rzeszów
Przemysław Kuca - Piast Tuczempy
Oskar Cwynar - Siarka Tarnobrzeg
 
Odeszli:
Sebastian Frączek - Błękit Żołynia
Mateusz Birek - KS Dąbrówki
Mateusz Gorzenik - Dynovia Dynów
Karol Preis - Wola Dalsza
Patryk Wisz - Stumyk Malawa
Jakub Magryś - Błękit Żołynia

 
Kolory:
Definitywny
Wypożyczenie

 

 

SPARINGI LATO 2020

PLAN SPARINGÓW LATO 2020
 
SPEC Stal 9:0 Galicja Chmielnik
Resovia II 3:2 SPEC Stal
SPEC Stal 0:3 Głogovia
SPEC Stal 3:1 Strumyk Malawa
SPEC Stal 4:1 Grom Różaniec
SPEC Stal 0:0 Jedność Niechobrz
MKS Radymno 1:2 
SPEC Stal
SPEC Stal Mistrzem Podkarpacia w Beach Soccerze
Huragan Gniewczyna 1:3 
SPEC Stal
Włókniarz Rakszawa 3:2 SPEC Stal
Unia Nowa Sarzyna 2:2 SPEC Stal
Heiro Rzeszów 1:1 SPEC Stal
KS Dąbrowki 0:7 SPEC Stal

Statystyki drużyny