SPEC Stal Łańcut - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
KS Stobierna 0:3 Błażowianka Błażowa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:3 Strug Tyczyn
Strumyk Malawa 0:3 Jedność Niechobrz
Czarni Czudec 0:0 Wisłok Czarna
Sawa Sonina 5:0 Błękit Żołynia
Sokół Sokołów Małopolski 4:2 GKS Niebylec
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
KS Zaczernie 0:1 Włókniarz Rakszawa
Bratek Bratkowice 0:3 KS Przybyszówka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 15 gości

dzisiaj: 669, wczoraj: 782
ogółem: 3 518 553

statystyki szczegółowe

Logowanie

Relacja spotkania

herb Orzeł Wólka Niedźwiedzka
3:1
herb SPEC STAL ŁAŃCUT
Orzeł Wólka Niedźwiedzka   SPEC STAL ŁAŃCUT

2020-10-04, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

herb SPEC STAL ŁAŃCUT Informacje o kadrze SPEC STAL ŁAŃCUT

1. Michał Inglot   
2. Oskar Cwynar   
3. Szymon Paczocha ??ta kartka   
4. Łukasz Świst   
5. Arkadiusz Noga  (1 asysta) ??ta kartka  zmiana 62" Hubert Żyszkiewicz   
6. Paweł Kmuk ??ta kartka   
7. Dawid Bieniasz bramka  zmiana 62" Sławomir Wójcik   
8. Kamil Mach   
9. Patryk Nowak  zmiana 46" Kamil Drob   
10. Grzegorz Miś  zmiana 77" Tomasz Walat   
11. Patryk Wójcik   

Oceny zawodników »

herb SPEC STAL ŁAŃCUT Prezentacja graficzna składu drużyny SPEC STAL ŁAŃCUT


Michał Inglot
Kamil Mach
zmiana
Arkadiusz Noga
Hubert Żyszkiewicz
Szymon Paczocha
zmiana
Patryk Nowak
Kamil Drob
Łukasz Świst
zmiana
Grzegorz Miś
Tomasz Walat
Paweł Kmuk
zmiana
Dawid Bieniasz
Sławomir Wójcik
Oskar Cwynar
Patryk Wójcik

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

POLECAMY

Reklama

Ostatnie spotkanie

STAL II RzeszówSPEC STAL ŁAŃCUT
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
2020-11-11, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

TRANSFERY

Przyszli:
Tomasz Walat - Korona Załęże
Mateusz Skała - Wisłok Wiśniowa
Dawid Bieniasz - Izolator Boguchwała
Patryk Wójcik - Wisłok Wiśniowa
Bartosz Góra - Strug Tyczyn
Arek Noga - Resovia Rzeszów
Przemysław Kuca - Piast Tuczempy
Oskar Cwynar - Siarka Tarnobrzeg
 
Odeszli:
Sebastian Frączek - Błękit Żołynia
Mateusz Birek - KS Dąbrówki
Mateusz Gorzenik - Dynovia Dynów
Karol Preis - Wola Dalsza
Patryk Wisz - Stumyk Malawa
Jakub Magryś - Błękit Żołynia

 
Kolory:
Definitywny
Wypożyczenie

 

 

SPARINGI LATO 2020

PLAN SPARINGÓW LATO 2020
 
SPEC Stal 9:0 Galicja Chmielnik
Resovia II 3:2 SPEC Stal
SPEC Stal 0:3 Głogovia
SPEC Stal 3:1 Strumyk Malawa
SPEC Stal 4:1 Grom Różaniec
SPEC Stal 0:0 Jedność Niechobrz
MKS Radymno 1:2 
SPEC Stal
SPEC Stal Mistrzem Podkarpacia w Beach Soccerze
Huragan Gniewczyna 1:3 
SPEC Stal
Włókniarz Rakszawa 3:2 SPEC Stal
Unia Nowa Sarzyna 2:2 SPEC Stal
Heiro Rzeszów 1:1 SPEC Stal
KS Dąbrowki 0:7 SPEC Stal

Statystyki drużyny