podkarpackie » IV liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 21 | ||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 20 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 464, wczoraj: 347
ogółem: 4 661 283
statystyki szczegółowe
Zapraszamy do śledzenia rozgrywek Ligi Halowej MOSIR gdzie biorą udział nasi zawodnicy klubu
I kolejka – 14.11.2010
Wisłok Czarna | 2 – 8 | ŁKS Łańcut |
30' Rejman 36' Rejman
|
(0:4)
g.10.00 | Świder 4', 25', 33' Łysik 10', 15', 38' Stafiej 18' Frączek 27' |
Bonkers | 1 – 6 | Astra Medynia Głg. |
12' Lencznar | (1:3)
g.11.00 | Piekło 3', 27' Bułaś 15' Kowal 18', 21' Jurek 34' |
Bispol | 4 – 3 | Czarni Kraczkowa |
Mazurkiewicz 2' Dobosz 4' – sam. A. Brzezicki 24' Łapa 31' | (2:0) g.12.00 | Możdżeń 32' Kawalec 35' Dobosz 38' |
Antico | 4 – 4 | Śrubres |
Golenia 18' Miś 20' Kostewicz 20' Dec 24' | (3:2)
g.13.00
| Nycz 8', 35' Lemańczyk 13', 25' |
Arka Albigowa | 3 – 1 | Ornatum |
Sowa 8', 37' Mścisz 30' | (1:0)
g.14.00 | M. Wanowicz 26' |
II kolejka Halowej Ligi w Piłce Nożnej – 21.11.2010
Śrubres | 2 – 8 | Arka albigowa |
17', 36' Żyła | (1:5)
g.10.00
| Sowa 3', 7', 35' Początek 7' Kwoka 9' – sam. Lew 12', 32' Pysz 26' |
Czarni Kraczkowa | 5 – 6 | Antico |
11' Dobosz 16' Kawalec 27' Możdżeń 27', 36' Ziaja | (2:5)
g.11.00 | Miś 6', 13', 18', 18' Dec 19' Kostewicz 26' |
ŁKS Łańcut | 7 – 2 | Ornatum |
8' Olaszaniecki 11', 26', 27' Frączek 18' Stafiej 28', 39' Brzuszek | (3:0)
g.12.00 | Wanowicz M. 33' Kłapsa 38' |
Astra Medynia Głg. | 2 – 8 | Bispol |
8' Bułaś 23' Leniarski | (1:4)
g.13.00
| Brzezicki A. 3' Bartman 4', 11', 16' Żelazny 29' Szpytma 35' Brzezicki W. 40' Mazurkiewicz 40' |
Wisłok Czarna | 4 – 4 | Bonkers |
9' Rejman 13' Bielecki 17', 33' Suchy | (3:3)
g.14.00 | Rzucidło 3', 10' Tomaka 15' Lencznar 33' |
III kolejka Halowej Ligi w Piłce Nożnej – 5.12.2010
Antico | 13 – 3 | Astra Medynia Głg. |
1', 7', 35' Kostewicz 6', 8', 17', 31', 40' Miś 11', 13', 23' Frączek 12' Markowicz 33' Zuber | (8:1)
g.9.00
| Bułaś 14', 27', 33' |
Ornatum | 2 – 9 | Śrubres |
35' Kłapsa 40' Jakubiec | (0:5)
g.10.00 | Graczyk 10', 38', 40' Kwoka 10', 36' Florek 13', 18' Nycz 15', 34' |
Bispol | 13 – 1 | Wisłok Czarna |
3', 4', 31' Brzezicki A. 6', 9' Mazurkiewicz 10' Machniak 16', 17' Brzezicki W. 29', 36' Ulman 29', 37' Żelazny | (7:1)
g.11.00 | Wiercioch 6' |
Bonkers | 1 – 12 | ŁKS Łańcut |
31' Lencznar | (0:4)
g.12.00
| Petryk 6', 18', 34' Frączek 15', 33' Brzuszek 19' Stafiej 28', 32', 38', 39' Olszaniecki 31' Możdżeń 39' |
Arka Albigowa | 2 – 4 | Czarni Kraczkowa |
12' Początek 38' Pysz | (1:0)
g.13.00
| Ziaja 25' Kawalec 29' Możdżeń 37' Nowak 40' |
IV kolejka Halowej Ligi w Piłce Nożnej – 12.12.2010
Bonkers | 3 – 8 | Bispol |
4', 27' Bróż 37' Suchy | (1:1)
g.10.00
| Brzezicki A. 5' Ulman 22' Machniak 26', 30', 38' Łapa 35' Mazurkiewicz 39' Bartman 40' |
Astra Medynia Głg. | 7 – 2 | Arka Albigowa |
5', 38' Jurek 10', 40' Bułaś 17', 32', 35' Leniarski | (3:2)
g.11.00 | Bojda 14', 18' |
Wisłok Czarna | 0 – 4 | Antico |
| (0:2)
g.12.00 | Miś 6', 39' Frączek 17' Dec 25' |
Czarni Kraczkowa | 3 – 4 | Ornatum |
2' Kunysz 15', 37' Kawalec | (2:2)
g.13.00 | Kłapsa 7', 40' Siekiera 13' Rosół 35' |
Śrubres | 2 – 4 | ŁKS Łańcut |
15' Lemańczyk 26' Nycz | (1:2)
g.14.00
| Frączek 3' Stafiej 10' Brzuszek 29' Petryk 35' |
Tabela
lp | zespół | m | pkt | bramki |
1 | Bispol | 4 | 12 | 33:9 |
2 | ŁKS Łańcut | 4 | 12 | 31:7 |
3 | Antico | 4 | 10 | 27:12 |
4 | Astra Medynia Głg. | 4 | 6 | 18:24 |
5 | Arka Abigowa | 4 | 6 | 15:14 |
6 | Śrubres | 4 | 4 | 17:18 |
7 | Ornatum | 4 | 3 | 9:22 |
8 | Czarni Kraczkowa | 4 | 3 | 15:16 |
9 | Bonkers | 4 | 1 | 9:30 |
10 | Wisłok Czarna | 4 | 1 | 7:29 |
Strzelcy
Miś | Antico | 12 |
Frączek | ŁKS Łańcut | 7 |
Stafiej | ŁKS Łańcut | 7 |
Bułaś | Astra Medynia | 7 |
Brzezicki | Bispol | 5 |
Stal II Rzeszów | 2:3 | SPEC STAL ŁAŃCUT |
2024-03-23, 12:30:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |