Piłkarskie Mikołajki 2010

• autor: ssopel, 2010-12-07 10:03

Dnia 3 grudnia 2010 r. w godzinach 08.00 – 14.00, Łańcucki Klub Sportowy „ŁKS Łańcut” wspólnie z MOSiR na Hali Sportowej MOSiR-u zorganizował „Piłkarskie Mikołajki 2010”. Zaproszono reprezentacje szkół podstawowych w Łańcucie. Imprezę dofinansował Urząd Miasta Łańcut.

zdjęcia

Mikołajki rozpoczęły dzieci z klas 1-2. Pierwsze rozegrano Turniej piłkarski, zwycięzcami okazała się szkoła nr2, drugie miejsce zajęła szkoła nr4 a trzecie szkoła nr3. Następnie przeprowadzono wyścigi rzędów i tu znów najlepsi okazali się uczniowie szkoły nr2 , pokonując szkołę nr4 i szkołę nr3. Następnie do rywalizacji przystąpiły dzieci z klas 3-4, tutaj także przeprowadzono turniej piłkarski, który również wygrała szkoła nr2, drugie miejsce zajęła szkoła nr3 a trzecie miejsce szkoła nr4. W konkurencjach wyścigowych i przeciąganiu liny wygrała szkoła nr2, drugie miejsce zajęła szkoła nr3 a trzecie szkoła nr4. Na koniec w takich samych konkurencjach brały udział dzieci z klas 5-6. Tutaj najlepsza okazała się szkoła nr4 o drugie miejsce została przeprowadzona dogrywka. Po przeprowadzeniu rzutów karnych wygrała szkoła nr3 pokonując szkołę nr2.

Święty Mikołaj chyba prosto z marketu bo wózkiem wypełnionym paczkami pojawiał się po zakończenie konkurencji w danej kategorii wiekowej i rozdawał prezenty.

W tej miłej i ciepłej atmosferze zakończyła się impreza pod tytułem „Piłkarskie Mikołajki 2010”. Uczestnicy byli zmęczeni, ale szczęśliwi, bo dzień ten był „taki ciepły, choć zimowy”, ponieważ wszyscy byli dla siebie mili i serdeczni.

Chcielibyśmy, aby ten nastrój nie opuszczał nas przez cały rok.