Skład: Zwiercan - Mach, Mączka, Jurek, Sobuś, Stryczek, Wróbel, Nawojski, Olszański.

SPEC STAL ŁAŃCUT - APPN MIELEC 1-1 (1-0)
Bramka: Dominik Gujda

Skład: Bartosz Skręt, Mateusz Cebulak, Krystian Ostrowski, Maksymilian Chruściel, Adrian Łysik, Radosław Stojko, Dominik Gujda, Maksymilian Kluz, Oliwier Babka.
Na zmiany wchodzili: Kamil Jędrejasz, Oskar Bujak, Norbert Kłoś, Marcel Skórski, Kacper Nycz.
"Wiosna przyszła z przytupem"
Na inaugurację rozgrywek grupy C ligi podkarpackiej młodzika starszego do Łańcuta przyjechała mocna drużyna APPN II Stal Mielec. Przypomnę że Nasi chłopcy awansowali do tej grupy zajmując drugie miejsce jesienią w grupie D. Do tego meczu przystępujemy osłabieni brakiem chorego "turbo-grosika" Sebastiana Gargały.
Mecz rozpoczął się punktualnie o godzinie 12:30 na bocznym boisku stadionu miejskiego w Łańcucie. Od początku zawodnicy SPEC Stali zaatakowali rywali i już w 4min meczu Dawid Sobuś zbiegł z prawej strony i uderzył na bramkę gości ale bramkarz był na posterunku. W 8 min meczu w doskonałej sytuacji znalazł się Arek Olszański i pewnym strzałem pokonał bramkarza z Mielca i Stal objęła prowadzenie 1-0. Bramka podrażniła zawodników gości i 2 min później po rzucie rożnym zawodnik z Mielca przestrzelił z metra nad bramką. Dwie minuty później ładna akcja naszej imienniczki z Mielca i mamy bramkę na 1-1. Później mecz się wyrównał i obie drużyny próbowały konstruować ofensywne akcje. W 22 min wszędobylski Arek Olszański uderza mocno ale minimalnie nad poprzeczką. W 24min goście z Mielca wykonują rzut rożny po którym piłkę wybijają obrońcy i trafia ona wprost pod nogi łańcuckiego "Messiego:)", który przebiega z piłką większe pół boiska i w sytuacji sam na sam kładzie i objeżdża bramkarza i pakuje piłkę do bramki i mamy 2-1!!. Nie minęło 2 min kiedy Tomek Mączka grający na nowej dla siebie pozycji środkowego obrońcy pięknie wypuszcza w uliczkę świetnego w tym dniu Arka Olszańskiego i ten znowu wychodzi sam na sam i strzela 3 bramkę dla Stali i tym samym ustrzela klasycznego hat-tricka!! Do przerwy wynik nie ulega zmianie i SPEC Stal prowadzi 3-1.
Druga połowa rozpoczyna się od szybkich ataków drużyny z Mielca i już w 32 min mają doskonałą okazję na strzelenie bramki kontaktowej ale Olek Zwiercan jest na miejscu. Niestety 2min później mocny strzał z dalszej odległości zaskakuje Naszego bramkarza i mamy 3-2. Po tej bramce Nasi zawodnicy zaczęli groźniej atakować i tak w 36min z wolnego strzela Paweł Nawojski lecz piłka odbita od muru wychodzi na rzut rożny. Do piłki podchodzi Arek Olszański i dokładnie wrzuca na nogę Szymka Stryczka, który strzela lecz bramkarz instynktownie broni. W 49 min kolejna ładna akcja Stali - Sobuś podaje do Olszańskiego który z 6m strzela minimalnie koło słupka. Dwie minuty później mamy kolejny rzut rożny który wykonuję Arek Olszański i ty razem idealną piłkę na głowę otrzymuje Szymon Stryczek i podwyższa wynik na 4-2!! DO końca Nasi zawodnicy atakowali bramkę rywali i tak w: 52i 54min strzela Wiktor Wróbel lecz bramkarz z Mielca jest na posterunku. 56min i znowu groźny strzał Szymona Stryczka lecz tym razem bramkarz gości pewnie łapie piłkę. Do końca meczu wynik nie ulega zmianie i po końcowym gwizdku sędziego zawodnicy SPEC Stali tradycyjnie odtańczyli na środku boiska swój taniec zwycięstwa śpiewając "tak się bawi i wygrywa Stal Łańcut":)
Kolejny mecz na który serdecznie zapraszamy rozegramy z drużyną Socer Ropczyce w niedzielę 14.04 o godzinie 11:00 na naszym stadionie.