Stal Łańcut - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Szarotka Rogóżno - Astra Medynia Głogowska
Brzeg Białobrzegi - Start Brzóza Stadnicka
Pogórze Bachóż - Włókniarz Rakszawa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Galicja Chmielnik
Stal Łańcut - Leśna Wólka Podleśna
Wisłok Czarna - KS Dąbrówki
Tatyna Dylągówka - Grom Handzlówka

Wyniki

Mecze sparingowe

TABELA JUNIORZY

Juniorzy Starsi - Liga Okręgowa

Juniorzy Młodsi - Liga Okręgowa

Aktualności

Turniej im. Żołnierzy Wyklętych

  • autor: Chiquita_Banan, 2016-02-15 21:47

Turniej zorganizowany był z okazji 74. rocznicy powstania Armii Krajowej. W zawodach udział wzięło dziesięć drużyn juniorów starszych z Podkarpacia (Stal Łańcut, MKS Kańczuga, Orzeł Przeworsk, Izolator Boguchwała, Strug Tyczyn, Włókniarz Rakszawa, Błękit Żołynia, Jedność Niechobrz, Orły Rzeszów, Stal II Łańcut). Po zaciętej walce ostatecznie pierwsze miejsce przypadło Izolatorowi Boguchwała, drugie Stali Łańcut, a trzecie Strugowi Tyczyn.

Indywidualne wyróżnienia odebrali: Mikołaj Jucha (Stal Łańcut, najlepszy bramkarz), Edwin Struś (Orzeł Przeworsk, najlepszy strzelec) oraz Kamil Żuczek (Izolator Boguchwała, najlepszy zawodnik).

 

Źródło. strony Łańcut-Gada oraz MOSiR Łańcut

Grupa A

 

Grupa B

1. ORZEŁ PRZEWORSK

 

1. IZOLATOR BOGUCHWAŁA

2. ORŁY RZESZÓW

 

2. STAL ŁAŃCUT

3. STRYG TYCZYN

 

3. WŁÓKNIARZ RAKSZAWA

4. STAL II ŁAŃCUT

 

4. BŁĘKIT ŻOŁYNIA

5. JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

 

5. MKS KAŃCZUGA

 

 

 

  

 

lp

gr

mecz

wynik

1

B

STAL ŁAŃCUT

-

MKS KAŃCZUGA

0:0

2

B

WŁÓKNIARZ RAKSZAWA

-

BŁĘKIT ŻOŁYNIA

0:0

3

A

ORŁY RZESZÓW

-

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

0:0

4

A

STRYG TYCZYN

-

STAL II ŁAŃCUT

2:1

5

B

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

-

MKS KAŃCZUGA

4:0

6

B

STAL ŁAŃCUT

-

WŁÓKNIARZ RAKSZAWA

0:0

7

A

ORZEŁ PRZEWORSK

-

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

3:0

8

A

ORŁY RZESZÓW

-

STRYG TYCZYN

0:1

9

B

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

-

BŁĘKIT ŻOŁYNIA

4:0

10

B

WŁÓKNIARZ RAKSZAWA

-

MKS KAŃCZUGA

0:2

11

A

ORZEŁ PRZEWORSK

-

STAL II ŁAŃCUT

3:1

12

A

STRYG TYCZYN

-

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

2:1

13

B

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

-

WŁÓKNIARZ RAKSZAWA

3:1

14

B

STAL ŁAŃCUT

-

BŁĘKIT ŻOŁYNIA

1:0

15

A

ORZEŁ PRZEWORSK

-

STRYG TYCZYN

1:0

16

A

STAL II ŁAŃCUT

-

ORŁY RZESZÓW

0:1

17

B

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

-

STAL ŁAŃCUT

1:1

18

B

BŁĘKIT ŻOŁYNIA

-

MKS KAŃCZUGA

1:1

19

A

STAL II ŁAŃCUT

-

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

2:0

20

A

ORZEŁ PRZEWORSK

-

ORŁY RZESZÓW

1:1

GRUPA A

 

lp

drużyna

m

pkt

bramki

1

ORZEŁ PRZEWORSK

3

10

8:2

2

STRYG TYCZYN

3

9

5:3

3

ORŁY RZESZÓW

3

5

2:2

4

STAL II ŁAŃCUT

3

3

3:6

5

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

3

1

1:7

 

GRUPA B

 

lp

drużyna

m

pkt

bramki

1

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

3

10

12:2

2

STAL ŁAŃCUT

3

6

2:1

3

MKS KAŃCZUGA

3

5

3:5

4

WŁÓKNIARZ RAKSZAWA

3

2

1:5

5

BŁĘKIT ŻOŁYNIA

3

2

1:6

Mecze finałowe

 

lp.

 

mecz

 

wynik

1

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

9 miejsce

BŁĘKIT ŻOŁYNIA

1:1, k.0:2

2

STAL II ŁAŃCUT

7 miejsce

WŁÓKNIARZ RAKSZAWA

3:1

5

ORŁY RZESZÓW

5 miejsce

MKS KAŃCZUGA

3:1

3

ORZEŁ PRZEWORSK

półfinał I

STAL ŁAŃCUT

0:0, k.1:3

4

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

półfinał II

STRYG TYCZYN

3:0

6

ORZEŁ PRZEWORSK

3 miejsce

STRYG TYCZYN

0:4

7

STAL ŁAŃCUT

FINAŁ

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

1:3

 

 Klasyfikacja końcowa

 

lp.

drużyna

1

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

2

STAL ŁAŃCUT

3

STRYG TYCZYN

4

ORZEŁ PRZEWORSK

5

ORŁY RZESZÓW

6

MKS KAŃCZUGA

7

STAL II ŁAŃCUT

8

WŁÓKNIARZ RAKSZAWA

9

BŁĘKIT ŻOŁYNIA

10

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [352]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

POLECAMY


 


 


  

 

 



 

 

 

 

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najbliższe spotkanie

Stal Łańcut   Leśna Wólka Podleśna
2017-08-20, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

TRANSFERY

Przyszli:
Kamil Mach -  Arka Albigowa
Marcin Sochacki - Resovia Rzeszów
Kamil Kuźniar - powrót z wypożyczenia

Odeszli:
Grzegorz Świder - zawiesza grę
Łukasz Kowal - Błekit Grzęska
Mateusz Kowal - Błekit Grzęska
Piotr Jurek - Włókniarz Rakszawa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terminarz Sparingów

Terminarz sparingów:

16 lipca - Turniej Rakszawa

22/23 lipca - Grom Handzlówka

27 lipca - JKS Jarosław Juniorzy

29/30 lipca - Wólka Niedźwiedzka

4 sierpnia - Tatyna Dylągówka

12 sierpnia - LKS Trzebownisko

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 155, wczoraj: 271
ogółem: 2 451 501

statystyki szczegółowe