SPEC Stal Łańcut - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Włókniarz Rakszawa 2:1 Brzeg Białobrzegi
KS Dąbrówki 0:0 SPEC STAL ŁAŃCUT
Start Brzóza Stadnicka 3:1 Szarotka Rogóżno
Galicja Chmielnik 0:0 Pogórze Bachóż
Tatyna Dylągówka 5:2 Astra Medynia Głogowska
Grom Handzlówka 2:5 Wisłok Czarna
Leśna Wólka Podleśna 1:4 Orzeł Wólka Niedźwiedzka

TABELA JUNIORZY

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1046, wczoraj: 388
ogółem: 2 552 026

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Turniej im. Żołnierzy Wyklętych

  • autor: Chiquita_Banan, 2016-02-15 21:47

Turniej zorganizowany był z okazji 74. rocznicy powstania Armii Krajowej. W zawodach udział wzięło dziesięć drużyn juniorów starszych z Podkarpacia (Stal Łańcut, MKS Kańczuga, Orzeł Przeworsk, Izolator Boguchwała, Strug Tyczyn, Włókniarz Rakszawa, Błękit Żołynia, Jedność Niechobrz, Orły Rzeszów, Stal II Łańcut). Po zaciętej walce ostatecznie pierwsze miejsce przypadło Izolatorowi Boguchwała, drugie Stali Łańcut, a trzecie Strugowi Tyczyn.

Indywidualne wyróżnienia odebrali: Mikołaj Jucha (Stal Łańcut, najlepszy bramkarz), Edwin Struś (Orzeł Przeworsk, najlepszy strzelec) oraz Kamil Żuczek (Izolator Boguchwała, najlepszy zawodnik).

 

Źródło. strony Łańcut-Gada oraz MOSiR Łańcut

Grupa A

 

Grupa B

1. ORZEŁ PRZEWORSK

 

1. IZOLATOR BOGUCHWAŁA

2. ORŁY RZESZÓW

 

2. STAL ŁAŃCUT

3. STRYG TYCZYN

 

3. WŁÓKNIARZ RAKSZAWA

4. STAL II ŁAŃCUT

 

4. BŁĘKIT ŻOŁYNIA

5. JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

 

5. MKS KAŃCZUGA

 

 

 

  

 

lp

gr

mecz

wynik

1

B

STAL ŁAŃCUT

-

MKS KAŃCZUGA

0:0

2

B

WŁÓKNIARZ RAKSZAWA

-

BŁĘKIT ŻOŁYNIA

0:0

3

A

ORŁY RZESZÓW

-

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

0:0

4

A

STRYG TYCZYN

-

STAL II ŁAŃCUT

2:1

5

B

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

-

MKS KAŃCZUGA

4:0

6

B

STAL ŁAŃCUT

-

WŁÓKNIARZ RAKSZAWA

0:0

7

A

ORZEŁ PRZEWORSK

-

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

3:0

8

A

ORŁY RZESZÓW

-

STRYG TYCZYN

0:1

9

B

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

-

BŁĘKIT ŻOŁYNIA

4:0

10

B

WŁÓKNIARZ RAKSZAWA

-

MKS KAŃCZUGA

0:2

11

A

ORZEŁ PRZEWORSK

-

STAL II ŁAŃCUT

3:1

12

A

STRYG TYCZYN

-

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

2:1

13

B

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

-

WŁÓKNIARZ RAKSZAWA

3:1

14

B

STAL ŁAŃCUT

-

BŁĘKIT ŻOŁYNIA

1:0

15

A

ORZEŁ PRZEWORSK

-

STRYG TYCZYN

1:0

16

A

STAL II ŁAŃCUT

-

ORŁY RZESZÓW

0:1

17

B

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

-

STAL ŁAŃCUT

1:1

18

B

BŁĘKIT ŻOŁYNIA

-

MKS KAŃCZUGA

1:1

19

A

STAL II ŁAŃCUT

-

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

2:0

20

A

ORZEŁ PRZEWORSK

-

ORŁY RZESZÓW

1:1

GRUPA A

 

lp

drużyna

m

pkt

bramki

1

ORZEŁ PRZEWORSK

3

10

8:2

2

STRYG TYCZYN

3

9

5:3

3

ORŁY RZESZÓW

3

5

2:2

4

STAL II ŁAŃCUT

3

3

3:6

5

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

3

1

1:7

 

GRUPA B

 

lp

drużyna

m

pkt

bramki

1

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

3

10

12:2

2

STAL ŁAŃCUT

3

6

2:1

3

MKS KAŃCZUGA

3

5

3:5

4

WŁÓKNIARZ RAKSZAWA

3

2

1:5

5

BŁĘKIT ŻOŁYNIA

3

2

1:6

Mecze finałowe

 

lp.

 

mecz

 

wynik

1

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

9 miejsce

BŁĘKIT ŻOŁYNIA

1:1, k.0:2

2

STAL II ŁAŃCUT

7 miejsce

WŁÓKNIARZ RAKSZAWA

3:1

5

ORŁY RZESZÓW

5 miejsce

MKS KAŃCZUGA

3:1

3

ORZEŁ PRZEWORSK

półfinał I

STAL ŁAŃCUT

0:0, k.1:3

4

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

półfinał II

STRYG TYCZYN

3:0

6

ORZEŁ PRZEWORSK

3 miejsce

STRYG TYCZYN

0:4

7

STAL ŁAŃCUT

FINAŁ

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

1:3

 

 Klasyfikacja końcowa

 

lp.

drużyna

1

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

2

STAL ŁAŃCUT

3

STRYG TYCZYN

4

ORZEŁ PRZEWORSK

5

ORŁY RZESZÓW

6

MKS KAŃCZUGA

7

STAL II ŁAŃCUT

8

WŁÓKNIARZ RAKSZAWA

9

BŁĘKIT ŻOŁYNIA

10

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [425]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

POLECAMY


 


 


  

 

 



 

Reklama

Ostatnie spotkanie

Tatyna DylągówkaSPEC STAL ŁAŃCUT
Tatyna Dylągówka 3:1 SPEC STAL ŁAŃCUT
2017-11-18, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

TRANSFERY

Przyszli:
Kamil Mach -  Arka Albigowa
Marcin Sochacki - Resovia Rzeszów
Kamil Kuźniar - powrót z wypożyczenia
Mateusz Birek - Wisłok Świętoniowa
Artur Kubis - Brzeg Białobrzegi
Marcin Bartman - Gacovia Gać
Patryk Wisz - Rudnianka Rudna Wielka
Shorodok Yuriy - RKS Rzeszów
Juniorzy:
Karol Kłos - Arka Albigowa
Fabian Lekki - Arka Albigowa
Jakub Bem - Jawor Krzemienica
Mateusz Gala - Arka Albigowa
Oskar Kwolek - Sawa Sonina
Kamil Sroczyk - Sawa Sonina

Odeszli:

Łukasz Kowal - Błekitni Grzęska
Mateusz Kowal - Błekitni Grzęska
Piotr Jurek - Włókniarz Rakszawa
Piotr Grabowski - Orzeł Wysoka
Jacek Wolańczyk - Grodz. Grodzisko
Bartek Wróbel - Orzeł Wysoka
Maciej Bełz - Orzeł Wysoka
Mateusz Witek - Orzeł Wysoka

Bartosz Piersiak - Styrobud Trzeboś
Rafał Homa - Markovia Markowa

Kolory:
Definitywny
Wypożyczenie

Statystyki drużyny