IV i VII KOLEJKA

• autor: ssopel, 2015-09-14 13:17

Kolejne wysokie zwycięstwo Łańcuckiej Stali! Biało-niebiescy zwyciężyli w wyjazdowym spotkaniu Orła Wysoka 0:6 (0:4 do przerwy). Przed spotkaniem obawialiśmy się twardego, wysuszonego i spękanego boiska – w końcu pogoda w ostatnich miesiącach była praktycznie bezdeszczowa. Aura sprawiła nam jednak miłą niespodziankę i po nocnych opadach deszczu murawa obiektu w Wysokiej była mokra i miękka co sprzyjało szybkiej grze! Forma strzelecka naszych piłkarzy nie zawodzi i kolejne spotkanie zakończyło się bezdyskusyjnym zwycięstwem oraz dominacją od pierwszego do ostatniego gwizdka. Wynik spotkania otworzył w 15’ Piotr Jurek, następnie do bramki rywali trafiali: Łukasz Kowal w 23’, Sebastian Frączek, który zaliczył trzeciego hat-tricka w czwartym spotkaniu tego sezonu strzelając bramki w 25', 70' i 83' i Dawid Frączek w 43’. Przy trafieniach asystowali: Łukasz Kraska, Paweł Jurek i Łukasz Kowal. Żółte kartoniki w naszej drużynie obejrzeli: Piotr Grabowski, Alan Brzuszek, Grzegorz Świder i Sebastian Sowa. Spotkanie poprowadziła trójka sędziowska: Janusz Anasichim, Adam Piwoński i Paweł Żmuda.

Łańcuccy piłkarze zrobili kolejny mały krok w naszym celu na obecny sezon!

Seniorzy

Orzeł Wysoka Łańcucka - STAL ŁAŃCUT 0-6 (0-4)

Sędziowie: Janusz Anasichim, Adam Piwoński, Paweł Żmuda
Bramki: Sebastian Frączek 25' 70' 83', Piotr Jurek 15' , Łukasz Kowal 23' , Dawid Frączek 43'
Asysty: Łukasz Kraska, Paweł Jurek, Łukasz Kowal, Mateusz Kowal
Kartki:  Piotr Grabowski, Alan Brzuszek, Grzegorz Świder, Sebastian Sowa

Skład:  Inglot - Guzek, Grabowski (60' Duhl), Świder,
Jurek Paweł (73' Gątarski)- Brzuszek (65' Kraska), Frączek D.(50' Sowa),  Jurek Piotr (83' Kuźniar) - Frączek S., Kowal Ł.

Juniorzy Starsi
STAL ŁAŃCUT - Diament Pstrągowa 10-0 (2-0)

Sędziowie: Krasowski Łukasz, Rauza Adrian, Sławiński Jerzy
Bramki: Karol Preis 66' 67' 70' 72', Krystian Baran 36' 63' 78', Bartłomiej Wróbel 38', Mateusz Pelc 51', Tomasz Kołodziej 77'

Asysty: Arek Hawro x3, Krystian Baran x2, Mateusz Pelc, Maciek Bełz, Karol Preis

Skład:  Sadleja - Cyburt (67' Pelc), Wróbel Bartek, Jan Wróbel (67' Kołodziej), Piersiak - Mateusz Pelc, Preis Karol,  Hawro, Homa (41' Ryznar) - Baran, Bełz (67' Adamarek)

Juniorzy Młodsi
STAL ŁAŃCUT - Izolator Boguchwała 0-3 (0-2)

Skład:  Jucha - Bytnar, Balawender Paweł, Lizak, Czerwonka - Homa (41' Ryznar), Hawro (56' Pelc), Maruszak, Balawender Piotr - Preis Jakub, Lipski (64'  Sroczyk)

Trampkarze Starsi
Start Borek Stary - STAL ŁAŃCUT 1-1

Zaplanowany na najbliższą niedzielę mecz seniorów Stali Łańcut z Orłem Wysoka z powodu zawodów strażackich, zaplanowanych na łańcuckim stadionie odbędzie się na stadionie rywali w Wysokiej w niedzielę 20 września 2015 roku o godz. 11:00. Dziękujemy działaczom z Wysokiej za wyrozumiałość - gospodarzem spotkania będzie Orzeł, zaś w rundzie rewanżowej zagramy w Łańcucie.

Nasz kolejny rywal zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli, będzie to więc mecz lidera z czerwoną latarnią ligi. Zawodnicy z Wysokiej w trzech meczach nie zdobyli jeszcze punktów zdobywając jedną bramkę, a tracąc osiem. Wysoczanie w pierwszej kolejce przegrali z Galicją Chmielnik na własnym stadionie 1:2, zaś w rozegranym na stadionie w Handzlówce meczu z KS Wola Rafałowska ulegli rywalom w stosunku 0:4. W ostatniej kolejce po bardzo wyrównanym meczu zeszli pokonani z boiska 0:2 tracąc obie bramki z drużyną Orła Harta dopiero w doliczonym czasie gry.

Zapraszamy wszystkich kibiców do dopingowania biało-niebieskich w kolejnym ważnym meczu o ligowe punkty!

autor: diament98 2015-09-23 18:04:11

Profil diament98 w Futbolowo Stal łańcut - Diament Pstrągowa 0:3 *walkower