Bramka: Bajek (11)

LKS Przybyszówka - ŁKS Łańcut 5-1, Juniorzy Starsi

LKS Przybyszówka -ŁKS Łańcut 4-0, Juniorzy Młodsi

przed meczem .........

Wreszcie po przerwie letniej inauguracja na własnym stadionie. Czeka nas niezwykle ciężki mecz. Koledzy z Dynowa to znana marka i pewny skład, po wpadce u siebie z Błażowianką będą mieli cos do udowodnienia. U nas wreszcie trener do dyspozycji będzie miał wszystkich zawodników. Jak będzie zobaczymy na pewno nasi chłopcy tanio skóry nie sprzedadzą. Wynik jest sprawą otwartą. Po dobrym meczu w Górnie oczekiwania są duże. Ale nas naprawdę będzie cieszyć dobra gra całego zespołu. Kolektyw i atmosfera ponad wszystko!!!!

Rozgrywki zaczynają również juniorzy prowadzeni przez Adama Kuźniara i Mariusza Urbańskiego wspierani przez pana Ignacego Sołka i Sławomira Łojasa. Mamy nadzieję że praca tych ludzi powoli przyniesie Łańcuckiej piłce dużo radości.

po meczu .........

W dzisiejszym spotkaniu jakby można dawać 100 punktów to na pewno dostał by Tomasz Brzychc. To co w pierwszej połowie wyprawiał, aż ręce same składały się do oklasków. Ale zacznijmy od początku. Najpierw na początek jeden do zera po ładnej akcji podaje Adam Wałczyk i nasz nowy nabytek Andrzej Bajek strzela w debiucie na własnym obiekcie brameczkę. Później coraz częściej goście zaczynają sobie stwarzać sytuacje strzeleckie. Nasza obrona popełnia błędy. Po jednej szybkiej akcji Dawid Frączek fauluje w polu karnym zawodnika gości i jest karny. Ale na bramce mamy dzisiaj Tomka oczywiście wyczekanie i obrona. Zawodnicy z Dynowa przeważali do końca pierwszej połowy, jednak Tomek broniąc jeszcze cztery sytuacje sam na sam udowodnił, kto dzisiaj jest Królem na boisku przy ulicy Traugutta.
Po zmianie stron gra się wyrównała Dynovia już nie była taka groźna. Dużo spokoju w szeregi obronne wniosło wejście Sebastiana Frączka. W drugiej połowie po kilku ładnych akcjach wynik meczu mogli zmienić: Wałczyk, Kostewicz, Sobuś, Bajek.
Oceniając: Bohater Tomek Brzychc, Andrzej Bajek i Sebastian Frączek super mecz. Wszyscy chłopcy zostawili dużo serca na boisku z Bardzo Dobrą drużyną z Dynowa. Pierwsza połowa zdecydowanie dla gości, a druga wyrówna ze wskazaniem na gospodarzy.

Skład : Brzychc , Świder , Słysz , D.Frączek , Możdżeń , Gwizdak (46 S.Frączek) , Szeliga (74 Naróg) , Dworak , Bajek , Morycz (88 Kostewicz) , Wałczyk(90 Sobuś)
Na ławce zostali: Andryś,Pomykała