Stal Łańcut - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2014-08-31 TRENINGI
  • 2014-08-29 Trampkarze
  • 2014-08-25 KOLEJKA II
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Czarni Kraczkowa - Stal Łańcut 0:1
  • Sawa II Sonina - SZiK Wola Rafałowska 5:1
  • Orzeł Wysoka - Polonia Hyżne 1:1
  • Orzeł Harta - Rzemieślnik Strażów 1:1
  • Głuchowianka Głuchów - Tatyna Dylągówka 1:2
  • Pogórze Bachórz - pauza
  •        

TRANSFERY

Przychodzą:
SEBASTIAN FRĄCZEK (WOLA DALSZA)
KRZYSZTOF GĄTARSKI
WOJTEK LECHOWICZ (ORZEŁ WYSOKA)

Odchodzą:
ROBERT MOŻDZEŃ  
ZBIGNIEW PESZEK
MACIEJ TAJCHMAN (ORZEŁ WYSOKA)

 

 

Ostatnie spotkanie

Czarni KraczkowaStal Łańcut
Czarni Kraczkowa 0:1 Stal Łańcut
2014-08-31, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
Czarni Kraczkowa 0:1 Stal Łańcut
Sawa II Sonina 5:1 SZiK Wola Rafałowska
Orzeł Wysoka 1:1 Polonia Hyżne
Orzeł Harta 1:1 Rzemieślnik Strażów
Głuchowianka Głuchów 1:2 Tatyna Dylągówka
Pogórze Bachórz pauza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
Stal Łańcut - Sawa II Sonina
Tatyna Dylągówka - Czarni Kraczkowa
Rzemieślnik Strażów - Głuchowianka Głuchów
Polonia Hyżne - Orzeł Harta
Pogórze Bachórz - Orzeł Wysoka

TABELA TRAMPKARZE

Trampkarze Młodsi - Liga Okręgowa 

 

Aktualnoci

Stal Łancut Wrzesień 2012

  • autor: reaven, 2012-09-18 09:23

Kadra Junior Starszy:
Bramkarze: Michał Ingot, Maciej Tajchaman
Obrońcy: Dawid Brudek, Radosław Sierżęga, Kamil Tereszczak, Hubert Trojnar, Michał Bonecki, Sylwester Kolek, Kamil Kapela, Piotr Piekarz, Wojciech Kolek, Paweł Glac
Pomocnicy: Michał Kaniewski, Wojciech Wiater, Adrian Wolańczyk, Maciej Drzewicki, Konrad Lew, Damian Szubart, Przemysław Woś, Hubert Inglot
Napastnicy: Radosław Kubrak, Jakub Lichota, Krzysztof Chmiel, Lucjan Kuźniar 

Kadra Junior Młodszy:
Bramkarze: Michał Ingot, Kacper Telesz, Krzysztof Słonina
Obrońcy: Krystian Noga, Mateusz Witek, Krzysztof Murias, Bartłomiej Nycz, Szymon Nowicki, Damian Smycz, 
Pomocnicy:
Arek Gawaluch, Adrian Mroszczyk, Bartek Chmiel, Mateusz Rospond, Mateusz Stafa,  Mateusz Ruszała, Szymon Augustyn, Krystian Adamarek, Grzegorz Słonina, Michał Piekarz, Karol Wałczyk
Napastnicy: Rafał Piaseczny, Grzegorz Kuras  

Kadra Trampkarz Starszy:
Bramkarze: Bartek Wróbel
Obrońcy: Mateusz Pelc, Kraska Łukasz, Joahim Janota, Karol Budziwój, Dominik Cyburt, Damian Rupar, Dariusz Fangor, Jakub Szybist, Tomasz Drabicki
Pomocnicy: Piotr Kornak, Marcin Sochacki, Gabriel Kochman, Karol Markowski, Łukasz Buszta, Jakub Plesnar
Napastnicy:  Wiesio Bielec, Maciej Bełz, Jakub Blok, Karol Cieszyński

Kadra Trampkarz Młodszy:
Bramkarze: Curkowicz Kacper, Kwaśniewski Marcin,
Obrońcy: Norbert Gdula, Przemysław Kapela, Michał Ziemba, Kacper Łątka, Paweł Balawender, Szymon Dzwonnik, Dominik Opałka,
Pomocnicy: Nikodem Maruszak, Adrian Lizak, Arkadiusz Noga, Maciej Szczepanik, Dominik Starzec, Piotr Balawender, Darek Witko, Mateusz Nowak, Jakub Naworol, Bartek Kraska, Błażej Szwed,
Napastnicy: Jakub Baran,   

Kadra Młodzicy:
Bramkarze:
Obrońcy: Szymon Dzwonnik, Dominik Opałka, Adrian Bar, Kacper Król, Bartek Wawrzkiewicz, Michał Opałka, Mikołaj Osrtowski, Kacper Podwyszyński  
Pomocnicy: Mateusz Nowak, Jakub Naworol, Baran Daniel, Bartek Kraska, Dominik Bytnar, Bartek Wójcik, Jacek Kubala, Jacek Stankiewicz, Adrian Zawadzki, Patryk Ożóg, Sebastian Szydełko, Remik Rejman, 
Napastnicy: Dawid Witek, Dawid Rupar


 

SPONSORZY

  

 Urząd Miasta Łańcuta

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

Stal ŁańcutSawa II Sonina
Stal Łańcut   Sawa II Sonina
2014-09-07, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Sparingi

12.07.2014 godz. 15:00 
  
Wisłok Czarna 3-4

20.07.2014  godz. 18:00
  Wola Dalsza 4-3

26.07.2014 godz. 18:00
  Gacovia Gać 1-3

02.08.2014 godz. 18:00
  Rzemieślnik Strażów 3-1

12.08.2014 godz. 18:30
  LKS Łukawiec 5-2

17.08.2014 godz. 18:00
  Tatyna Dylągówka 4:4

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 528, wczoraj: 623
ogółem: 1 467 561

statystyki szczegółowe