SPEC Stal Łańcut - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Astra Medynia Głogowska - Szarotka Rogóżno
KS Dąbrówki - Wisłok Czarna
Galicja Chmielnik - Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Grom Handzlówka - Tatyna Dylągówka
Leśna Wólka Podleśna - SPEC STAL ŁAŃCUT
Start Brzóza Stadnicka - Brzeg Białobrzegi
Włókniarz Rakszawa - Pogórze Bachóż

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Włókniarz Rakszawa 2:1 Brzeg Białobrzegi
KS Dąbrówki 0:0 SPEC STAL ŁAŃCUT
Start Brzóza Stadnicka 3:1 Szarotka Rogóżno
Galicja Chmielnik 0:0 Pogórze Bachóż
Tatyna Dylągówka 5:2 Astra Medynia Głogowska
Grom Handzlówka 2:5 Wisłok Czarna
Leśna Wólka Podleśna 1:4 Orzeł Wólka Niedźwiedzka

TABELA JUNIORZY

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 114, wczoraj: 929
ogółem: 2 623 118

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Stal Łancut Wrzesień 2012

  • autor: reaven, 2012-09-18 09:23

Kadra Junior Starszy:
Bramkarze: Michał Ingot, Maciej Tajchaman
Obrońcy: Dawid Brudek, Radosław Sierżęga, Kamil Tereszczak, Hubert Trojnar, Michał Bonecki, Sylwester Kolek, Kamil Kapela, Piotr Piekarz, Wojciech Kolek, Paweł Glac
Pomocnicy: Michał Kaniewski, Wojciech Wiater, Adrian Wolańczyk, Maciej Drzewicki, Konrad Lew, Damian Szubart, Przemysław Woś, Hubert Inglot
Napastnicy: Radosław Kubrak, Jakub Lichota, Krzysztof Chmiel, Lucjan Kuźniar 

Kadra Junior Młodszy:
Bramkarze: Michał Ingot, Kacper Telesz, Krzysztof Słonina
Obrońcy: Krystian Noga, Mateusz Witek, Krzysztof Murias, Bartłomiej Nycz, Szymon Nowicki, Damian Smycz, 
Pomocnicy:
Arek Gawaluch, Adrian Mroszczyk, Bartek Chmiel, Mateusz Rospond, Mateusz Stafa,  Mateusz Ruszała, Szymon Augustyn, Krystian Adamarek, Grzegorz Słonina, Michał Piekarz, Karol Wałczyk
Napastnicy: Rafał Piaseczny, Grzegorz Kuras  

Kadra Trampkarz Starszy:
Bramkarze: Bartek Wróbel
Obrońcy: Mateusz Pelc, Kraska Łukasz, Joahim Janota, Karol Budziwój, Dominik Cyburt, Damian Rupar, Dariusz Fangor, Jakub Szybist, Tomasz Drabicki
Pomocnicy: Piotr Kornak, Marcin Sochacki, Gabriel Kochman, Karol Markowski, Łukasz Buszta, Jakub Plesnar
Napastnicy:  Wiesio Bielec, Maciej Bełz, Jakub Blok, Karol Cieszyński

Kadra Trampkarz Młodszy:
Bramkarze: Curkowicz Kacper, Kwaśniewski Marcin,
Obrońcy: Norbert Gdula, Przemysław Kapela, Michał Ziemba, Kacper Łątka, Paweł Balawender, Szymon Dzwonnik, Dominik Opałka,
Pomocnicy: Nikodem Maruszak, Adrian Lizak, Arkadiusz Noga, Maciej Szczepanik, Dominik Starzec, Piotr Balawender, Darek Witko, Mateusz Nowak, Jakub Naworol, Bartek Kraska, Błażej Szwed,
Napastnicy: Jakub Baran,   

Kadra Młodzicy:
Bramkarze:
Obrońcy: Szymon Dzwonnik, Dominik Opałka, Adrian Bar, Kacper Król, Bartek Wawrzkiewicz, Michał Opałka, Mikołaj Osrtowski, Kacper Podwyszyński  
Pomocnicy: Mateusz Nowak, Jakub Naworol, Baran Daniel, Bartek Kraska, Dominik Bytnar, Bartek Wójcik, Jacek Kubala, Jacek Stankiewicz, Adrian Zawadzki, Patryk Ożóg, Sebastian Szydełko, Remik Rejman, 
Napastnicy: Dawid Witek, Dawid Rupar


 

POLECAMY


 


 


  

 

 



 

Reklama

Ostatnie spotkanie

Tatyna DylągówkaSPEC STAL ŁAŃCUT
Tatyna Dylągówka 3:1 SPEC STAL ŁAŃCUT
2017-11-18, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Leśna Wólka PodleśnaSPEC STAL ŁAŃCUT
Leśna Wólka Podleśna   SPEC STAL ŁAŃCUT
2018-04-01, 00:00:00


Statystyki przedmeczowe »

TRANSFERY

Przyszli:
Bartosz Karwat - Izolator Boguchwała
Łukasz Doroba - Lechia Sędziszów
Dariusz Woźniak-Głogovia Głogów Młp.
Kamil Kawa-Głogovia Głogów Młp.
Arkadiusz Burak - Grom Mogielnica
Odeszli:
Bartek Wróbel - Zorza Trzeboś
Mateusz Witek - Zarza Trzeboś

Kolory:

Definitywny
Wypożyczenie
 

Terminarz Sparingów

Terminarz sparingów:
Korona Rzeszów 2:0 SPEC Stal
SPEC Stal 10:2 Brzeg Białobrzegi
 
11 luty - Grodziszczanka Grodzisko
Sztuczne boisko Resovii 13:00
18 luty - Crasnovia
Sztuczne boisko Resovii 14:00
23 luty - Zorza Trzeboś
Sztuczne boisko Resovii 19:00

 

 

Statystyki drużyny