Stal Łańcut - strona oficjalna

Strona klubowa

Tabela ligowa

A-klasa » Rzeszów II - Łańcut

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Stal Łańcut - Włókniarz Rakszawa
Wola Dalsza - Wisłok Czarna
Start Borek Stary - Czarni Kraczkowa
Błękit Żołynia - Plantator Nienadówka
Rzemiślnik Strażów - Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Szarotka Rogóżno

Wyniki

Mecze sparingowe
Grunwald Budziwój Stal Łańcut

Aktualnoci

Stal Łancut Wrzesień 2012

  • autor: reaven, 2012-09-18 09:23

Kadra Junior Starszy:
Bramkarze: Michał Ingot, Maciej Tajchaman
Obrońcy: Dawid Brudek, Radosław Sierżęga, Kamil Tereszczak, Hubert Trojnar, Michał Bonecki, Sylwester Kolek, Kamil Kapela, Piotr Piekarz, Wojciech Kolek, Paweł Glac
Pomocnicy: Michał Kaniewski, Wojciech Wiater, Adrian Wolańczyk, Maciej Drzewicki, Konrad Lew, Damian Szubart, Przemysław Woś, Hubert Inglot
Napastnicy: Radosław Kubrak, Jakub Lichota, Krzysztof Chmiel, Lucjan Kuźniar 

Kadra Junior Młodszy:
Bramkarze: Michał Ingot, Kacper Telesz, Krzysztof Słonina
Obrońcy: Krystian Noga, Mateusz Witek, Krzysztof Murias, Bartłomiej Nycz, Szymon Nowicki, Damian Smycz, 
Pomocnicy:
Arek Gawaluch, Adrian Mroszczyk, Bartek Chmiel, Mateusz Rospond, Mateusz Stafa,  Mateusz Ruszała, Szymon Augustyn, Krystian Adamarek, Grzegorz Słonina, Michał Piekarz, Karol Wałczyk
Napastnicy: Rafał Piaseczny, Grzegorz Kuras  

Kadra Trampkarz Starszy:
Bramkarze: Bartek Wróbel
Obrońcy: Mateusz Pelc, Kraska Łukasz, Joahim Janota, Karol Budziwój, Dominik Cyburt, Damian Rupar, Dariusz Fangor, Jakub Szybist, Tomasz Drabicki
Pomocnicy: Piotr Kornak, Marcin Sochacki, Gabriel Kochman, Karol Markowski, Łukasz Buszta, Jakub Plesnar
Napastnicy:  Wiesio Bielec, Maciej Bełz, Jakub Blok, Karol Cieszyński

Kadra Trampkarz Młodszy:
Bramkarze: Curkowicz Kacper, Kwaśniewski Marcin,
Obrońcy: Norbert Gdula, Przemysław Kapela, Michał Ziemba, Kacper Łątka, Paweł Balawender, Szymon Dzwonnik, Dominik Opałka,
Pomocnicy: Nikodem Maruszak, Adrian Lizak, Arkadiusz Noga, Maciej Szczepanik, Dominik Starzec, Piotr Balawender, Darek Witko, Mateusz Nowak, Jakub Naworol, Bartek Kraska, Błażej Szwed,
Napastnicy: Jakub Baran,   

Kadra Młodzicy:
Bramkarze:
Obrońcy: Szymon Dzwonnik, Dominik Opałka, Adrian Bar, Kacper Król, Bartek Wawrzkiewicz, Michał Opałka, Mikołaj Osrtowski, Kacper Podwyszyński  
Pomocnicy: Mateusz Nowak, Jakub Naworol, Baran Daniel, Bartek Kraska, Dominik Bytnar, Bartek Wójcik, Jacek Kubala, Jacek Stankiewicz, Adrian Zawadzki, Patryk Ożóg, Sebastian Szydełko, Remik Rejman, 
Napastnicy: Dawid Witek, Dawid Rupar


 

POLECAMY

 


  

 

  


 

 

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najbliższe spotkanie

spotkanie pucharowe
Grunwald Budziwój   Stal Łańcut
2016-08-15, 17:00:00

Terminarz Sparingów

Terminarz sparingów:

16 lipiec 2016 Strug Tyczyn 1:4

23 lipiec 2016 Brzóza Stadnicka 4:2

31 lipiec 2016 g. 11:00 (w Łańcucie) Strażów

 

 

 

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 366, wczoraj: 1046
ogółem: 2 094 912

statystyki szczegółowe