Stal Łańcut - strona oficjalna

Strona klubowa

Reklama

Resovia

Tabela ligowa

B-klasa » Rzeszów III - Łańcut
1. Stal Łańcut 20 bz
2. Arka Albigowa 19 plus
3. Czarni Kraczkowa 18 minus
4. Pogórze Bachórz 16 bz
5. Pogórze Husów 14 bz
6. Orzeł Harta 14 bz
7. Galicja Chmielnik 11 plus
8. Polonia Hyżne 10 minus
9. SZiK Wola Rafałowska 5 bz
10. Orzeł Wysoka 0 bz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Pogórze Bachórz 2:1 Czarni Kraczkowa
Pogórze Husów 5:1 Polonia Hyżne
Arka Albigowa 5:2 Orzeł Wysoka
Galicja Chmielnik 1:1 Stal Łańcut
SZiK Wola Rafałowska 1:3 Orzeł Harta

Aktualnoci

Stal Łancut Wrzesień 2012

  • autor: reaven, 2012-09-18 09:23

Kadra Junior Starszy:
Bramkarze: Michał Ingot, Maciej Tajchaman
Obrońcy: Dawid Brudek, Radosław Sierżęga, Kamil Tereszczak, Hubert Trojnar, Michał Bonecki, Sylwester Kolek, Kamil Kapela, Piotr Piekarz, Wojciech Kolek, Paweł Glac
Pomocnicy: Michał Kaniewski, Wojciech Wiater, Adrian Wolańczyk, Maciej Drzewicki, Konrad Lew, Damian Szubart, Przemysław Woś, Hubert Inglot
Napastnicy: Radosław Kubrak, Jakub Lichota, Krzysztof Chmiel, Lucjan Kuźniar 

Kadra Junior Młodszy:
Bramkarze: Michał Ingot, Kacper Telesz, Krzysztof Słonina
Obrońcy: Krystian Noga, Mateusz Witek, Krzysztof Murias, Bartłomiej Nycz, Szymon Nowicki, Damian Smycz, 
Pomocnicy:
Arek Gawaluch, Adrian Mroszczyk, Bartek Chmiel, Mateusz Rospond, Mateusz Stafa,  Mateusz Ruszała, Szymon Augustyn, Krystian Adamarek, Grzegorz Słonina, Michał Piekarz, Karol Wałczyk
Napastnicy: Rafał Piaseczny, Grzegorz Kuras  

Kadra Trampkarz Starszy:
Bramkarze: Bartek Wróbel
Obrońcy: Mateusz Pelc, Kraska Łukasz, Joahim Janota, Karol Budziwój, Dominik Cyburt, Damian Rupar, Dariusz Fangor, Jakub Szybist, Tomasz Drabicki
Pomocnicy: Piotr Kornak, Marcin Sochacki, Gabriel Kochman, Karol Markowski, Łukasz Buszta, Jakub Plesnar
Napastnicy:  Wiesio Bielec, Maciej Bełz, Jakub Blok, Karol Cieszyński

Kadra Trampkarz Młodszy:
Bramkarze: Curkowicz Kacper, Kwaśniewski Marcin,
Obrońcy: Norbert Gdula, Przemysław Kapela, Michał Ziemba, Kacper Łątka, Paweł Balawender, Szymon Dzwonnik, Dominik Opałka,
Pomocnicy: Nikodem Maruszak, Adrian Lizak, Arkadiusz Noga, Maciej Szczepanik, Dominik Starzec, Piotr Balawender, Darek Witko, Mateusz Nowak, Jakub Naworol, Bartek Kraska, Błażej Szwed,
Napastnicy: Jakub Baran,   

Kadra Młodzicy:
Bramkarze:
Obrońcy: Szymon Dzwonnik, Dominik Opałka, Adrian Bar, Kacper Król, Bartek Wawrzkiewicz, Michał Opałka, Mikołaj Osrtowski, Kacper Podwyszyński  
Pomocnicy: Mateusz Nowak, Jakub Naworol, Baran Daniel, Bartek Kraska, Dominik Bytnar, Bartek Wójcik, Jacek Kubala, Jacek Stankiewicz, Adrian Zawadzki, Patryk Ożóg, Sebastian Szydełko, Remik Rejman, 
Napastnicy: Dawid Witek, Dawid Rupar


 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Terminarz Sparingów

Terminarz sparingów

7 Luty 2016 - Błękitni Grzęska 4:3
13 Luty - Astra Medynia Głogowska 
20/21 Luty - Włókniarz Rakszawa 
27/28 Luty - Sokół Studzian
5/6 Marzec - Górnowia Górno 
12/13 Marzec - Delin Munina 
15/22 Marzec - Rzemieślnik Strażów 
19/20 Marzec - Grom Handzlówka 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 309, wczoraj: 998
ogółem: 1 945 297

statystyki szczegółowe