Turnieje Trampkarzy

• autor: ssopel, 2012-01-30 08:24

W ostatni weekend stycznia odbyły się turnieje o Puchar Burmistrza Tyczyna w Tyczynie organizowane przez MKS Strug Tyczyn.
W dniu 28 stycznia rywalizowali chłopcy rocznika 1998, a w dniu 29 stycznia chłopcy rocznika 1997.

Dzień 28 stycznia 2012 r

W naszej grupie rywalizowały następujące zespoły:

1. STRUG TYCZYN
2. RESOVIA RZESZÓW
3. STRUG TYCZYN II
4. MOTOR PRZEMYŚL
5. STAL ŁAŃCUT

W pierwszym meczu nasi zawodnicy spotkali się z drużyną Strugu Tyczyn II pomimo iż stworzyli sobie mnóstwo sytuacji bramkowych piłka nie chciał wpaść do bramki i po jednostronnym meczu zremisowaliśmy 0-0. Kolejny mecz rozegraliśmy ze zwycięzca całego turnieju zespołem Resovi Rzeszów. W tym meczu po bramce Piotra Kornaka objęliśmy szybko prowadzenie
i skupiliśmy się na obronie wyniku. W bramce świetnie spisywał się Arek Noga z rocznika 1999 popisując się wspaniałymi paradami. Jednak to nie wystarczyło na minutę przed końcem zespól Resovi doprowadzili do wyrównania.
Trzeci mecz to pierwsza porażka. Od samego początku chłopcy wyszli mało skoncentrowani. Bardzo szybko straciliśmy trzy bramki a następne były konsekwencją prób odrobienia strat. Mecz ze Strugiem Tyczyn zakończył sie wynikiem 7-0. Ostatni mecz w grupie młodzi piłkarze z Łańcuta rozegrali z zespołem z Motoru Przemyśl. Spotkanie to rozgrywane było pod nasze dyktando. Po bramce Gabriela Kochmana przy asyście Piotra Kornaka objęliśmy prowadzenie, później Marcin Sochacki podał znowu do Gabriela Kochmana i było 2-0. Cały czas kontrolowaliśmy spotkanie i wydawało się że dowieziemy wynik do końca. Jednak ostatnia minuta spotkania była pechowa chłopcy za bardzo wyszliśmy do przodu i stracili dwie bramki. Tak więc rozgrywki grupowe trampkarze młodsi zakończyli na 4 miejscu.
W rywalizacji o 7 miejsce spotkali się oni się z drużyną z Dynova.
Ten mecz miał znowu dwa oblicza początek słaby szybko stracone bramki i druga cześc próba odrobieia strat. Ostatecznie po bramkach Piotra Kornaka przegraliśmy 6-2.
Pierwsze miejsce zajęła drożyna Resovi Rzeszów pokonując Grunwald Budziwój 1-0, trzecie miejsce zajęła drużyna Motoru Przemyśl pokonując Błażowiankę Błażową 3-1, piąte miejsce zajęła drużyna Stali Rzeszów wygrywając 4-1 ze Strugiem Tyczyn.

Skład Stal: Arek Noga, Marcin Sochacki, Piotr Kornak, Gabriel Kochman, Jakub Presnar, Damian Smycz, Krystian Adamarek

Dzień 29 stycznia 2012 r

W naszej grupie rywalizowały następujące zespoły:

1. STRUG TYCZYN
2. RESOVIA RZESZÓW
3. IZOLATOR BOGUCHWAŁA
4. MOTOR PRZEMYŚL
5. STAL ŁAŃCUT

W pierwszym meczu nasi zawodnicy spotkali się z drużyną Izolatora Boguchwała pomimo ogromnej przewagi i wielu sytuacji bramkowych przegrali ten mecz 2-0. Kolejny mecz rozegrali Resovią Rzeszów. Ten mecz można ocenić tak fantastyczne 8 minut spotkania gra wyrówna stwarzamy sobie sytuacje i nagle pada bramka na 1-0 i gra już tylko przeciwnik dokładając jeszcze dwie.
Trzeci mecz i trzecia porażka. Najpierw bramkę strzela Strug Tyczyn później Bartek Chmiel wyrównuje i gdy wydaje się że kwestią czasu są następne dla nas bramki, po kontrze tracimy i przegrywamy cały mecz 2-1.  Ostatni mecz w grupie rozegraliśmy z zespołem z Motoru Przemyśl. Po wyrównanym meczu znowu przegraliśmy 3-0. Tak więc rozgrywki grupowe trampkarze starsi zakończyli na 5 miejscu.
W rywalizacji o 9 miejsce spotkali się oni się z drużyną z Hermana Hermanowa.
Ten mecz wyglądał tak jak pierwszy ogromna przewaga z tą tylko różnicą że wreszcie trafialiśmy do bramki.  Dwa razy uczynił to Mateusz Rospond i ostatecznie wygraliśmy 2-0.
Pierwsze miejsce zajęła drożyna Resovi Rzeszów pokonując Stal Rzeszów 3-0, trzecie miejsce zajęła drużyna Motoru Przemyśl pokonując w karnych JKS Jarosław 2-2 (2-1)

Skład Stal: Dawid Welc, Mateusz Stafa, Arkadiusz Gawaluch, Wojtek Babiarz, Bartek Chmiel, Mateusz Rospond, Krystian Adamarek