SPEC Stal Łańcut - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
KS Stobierna 0:3 Błażowianka Błażowa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:3 Strug Tyczyn
Strumyk Malawa 0:3 Jedność Niechobrz
Czarni Czudec 0:0 Wisłok Czarna
Sawa Sonina 5:0 Błękit Żołynia
Sokół Sokołów Małopolski 4:2 GKS Niebylec
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
KS Zaczernie 0:1 Włókniarz Rakszawa
Bratek Bratkowice 0:3 KS Przybyszówka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 12 gości

dzisiaj: 498, wczoraj: 815
ogółem: 3 516 664

statystyki szczegółowe

Logowanie

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
19  2020-11-11 Bratek Bratkowice 0:3 KS Przybyszówka zobacz ›
19  2020-11-11 KS Zaczernie 0:1 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
19  2020-11-11 STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT relacja ›
19  2020-11-11 Sokół Sokołów Małopolski 4:2 GKS Niebylec zobacz ›
19  2020-11-11 Sawa Sonina 5:0 Błękit Żołynia zobacz ›
19  2020-11-11 Czarni Czudec 0:0 Wisłok Czarna zobacz ›
19  2020-11-11 Strumyk Malawa 0:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
19  2020-11-11 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:3 Strug Tyczyn zobacz ›
19  2020-11-11 KS Stobierna 0:3 Błażowianka Błażowa zobacz ›
18  2020-11-08 Błękit Żołynia 3:0 Czarni Czudec zobacz ›
18  2020-11-08 GKS Niebylec 1:3 Start Brzóza Stadnicka zobacz ›
18  2020-11-08 Błażowianka Błażowa 4:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
18  2020-11-08 KS Przybyszówka 0:2 KS Zaczernie zobacz ›
18  2020-11-07 Sokół Sokołów Małopolski 2:4 SPEC STAL ŁAŃCUT relacja ›
18  2020-11-07 Włókniarz Rakszawa 1:1 STAL II Rzeszów zobacz ›
18  2020-11-07 Strug Tyczyn 1:0 KS Stobierna zobacz ›
18  2020-11-07 Wisłok Czarna 1:1 Strumyk Malawa zobacz ›
18  2020-11-07 Jedność Niechobrz 6:1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
17  2020-10-31 KS Zaczernie 7:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
17  2020-10-31 STAL II Rzeszów 6:5 KS Przybyszówka zobacz ›
17  2020-10-31 Sokół Sokołów Małopolski Włókniarz Rakszawa 17:00
17  2020-10-31 Start Brzóza Stadnicka 0:3 SPEC STAL ŁAŃCUT relacja ›
17  2020-10-31 Sawa Sonina 6:0 GKS Niebylec zobacz ›
17  2020-10-31 Strumyk Malawa 3:2 Błękit Żołynia zobacz ›
17  2020-10-31 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:1 Wisłok Czarna zobacz ›
17  2020-10-31 KS Stobierna 2:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
17  2020-10-31 Strug Tyczyn 1:3 Błażowianka Błażowa zobacz ›
16  2020-10-25 Sawa Sonina 1:2 SPEC STAL ŁAŃCUT relacja ›
16  2020-10-25 Jedność Niechobrz 0:3 Strug Tyczyn zobacz ›
16  2020-10-25 Wisłok Czarna 1:0 KS Stobierna zobacz ›
16  2020-10-25 Błękit Żołynia 0:2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
16  2020-10-25 GKS Niebylec 0:1 Czarni Czudec zobacz ›
16  2020-10-25 Włókniarz Rakszawa 3:0 Start Brzóza Stadnicka zobacz ›
16  2020-10-25 KS Przybyszówka 2:0 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
16  2020-10-25 Bratek Bratkowice 1:2 STAL II Rzeszów zobacz ›
16  2020-10-24 Błażowianka Błażowa 0:3 KS Zaczernie zobacz ›
15  2020-10-18 STAL II Rzeszów 3:2 KS Zaczernie zobacz ›
15  2020-10-18 Sokół Sokołów Małopolski 6:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
15  2020-10-18 Start Brzóza Stadnicka 1:0 KS Przybyszówka zobacz ›
15  2020-10-18 Sawa Sonina Włókniarz Rakszawa 14:00
15  2020-10-18 Strumyk Malawa 1:0 GKS Niebylec zobacz ›
15  2020-10-17 Czarni Czudec 1:0 SPEC STAL ŁAŃCUT relacja ›
15  2020-10-17 KS Stobierna 2:0 Błękit Żołynia zobacz ›
15  2020-10-17 Strug Tyczyn 5:0 Wisłok Czarna zobacz ›
15  2020-10-17 Jedność Niechobrz 1:2 Błażowianka Błażowa zobacz ›
14  2020-10-11 Wisłok Czarna 1:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
14  2020-10-11 Błękit Żołynia 0:4 Strug Tyczyn zobacz ›
14  2020-10-11 GKS Niebylec 5:3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
14  2020-10-11 Włókniarz Rakszawa 4:0 Czarni Czudec zobacz ›
14  2020-10-11 KS Przybyszówka 3:2 Sawa Sonina zobacz ›
14  2020-10-11 Bratek Bratkowice 0:2 Start Brzóza Stadnicka zobacz ›
14  2020-10-10 Strumyk Malawa 0:0 SPEC STAL ŁAŃCUT relacja ›
14  2020-10-10 KS Zaczernie 0:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
14  2020-10-10 Błażowianka Błażowa 1:3 STAL II Rzeszów zobacz ›
13  2020-10-04 Sokół Sokołów Małopolski STAL II Rzeszów 17:00
13  2020-10-04 Start Brzóza Stadnicka 1:3 KS Zaczernie zobacz ›
13  2020-10-04 Sawa Sonina 3:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
13  2020-10-04 Strumyk Malawa 2:1 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
13  2020-10-04 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3:1 SPEC STAL ŁAŃCUT relacja ›
13  2020-10-04 KS Stobierna 2:1 GKS Niebylec zobacz ›
13  2020-10-03 Czarni Czudec 1:3 KS Przybyszówka zobacz ›
13  2020-10-03 Jedność Niechobrz 4:2 Błękit Żołynia zobacz ›
13  2020-10-03 Wisłok Czarna 3:2 Błażowianka Błażowa zobacz ›
12  2020-09-27 KS Stobierna 0:4 SPEC STAL ŁAŃCUT relacja ›
12  2020-09-27 Błękit Żołynia 3:0 Wisłok Czarna zobacz ›
12  2020-09-27 GKS Niebylec 2:3 Strug Tyczyn zobacz ›
12  2020-09-27 Bratek Bratkowice 0:2 Czarni Czudec zobacz ›
12  2020-09-27 Błażowianka Błażowa 3:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
12  2020-09-26 Włókniarz Rakszawa 7:2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
12  2020-09-26 KS Przybyszówka 2:0 Strumyk Malawa zobacz ›
12  2020-09-26 KS Zaczernie 1:3 Sawa Sonina zobacz ›
12  2020-09-26 STAL II Rzeszów 7:1 Start Brzóza Stadnicka zobacz ›
11  2020-09-20 Start Brzóza Stadnicka 1:2 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
11  2020-09-20 Strumyk Malawa 2:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
11  2020-09-20 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1:2 KS Przybyszówka zobacz ›
11  2020-09-20 KS Stobierna 0:4 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
11  2020-09-20 Strug Tyczyn 2:0 SPEC STAL ŁAŃCUT relacja ›
11  2020-09-19 Czarni Czudec 0:0 KS Zaczernie zobacz ›
11  2020-09-19 Jedność Niechobrz 2:0 GKS Niebylec zobacz ›
11  2020-09-19 Błękit Żołynia 0:2 Błażowianka Błażowa zobacz ›
11  2020-09-16 Sawa Sonina 2:1 STAL II Rzeszów zobacz ›
10  2020-09-13 GKS Niebylec 3:2 Wisłok Czarna zobacz ›
10  2020-09-13 Bratek Bratkowice 1:3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
10  2020-09-13 STAL II Rzeszów 11:2 Czarni Czudec zobacz ›
10  2020-09-13 Sokół Sokołów Małopolski 2:4 Sawa Sonina zobacz ›
10  2020-09-13 Błażowianka Błażowa 5:0 Start Brzóza Stadnicka zobacz ›
10  2020-09-12 Jedność Niechobrz 1:0 SPEC STAL ŁAŃCUT relacja ›
10  2020-09-12 Włókniarz Rakszawa 2:1 Strug Tyczyn zobacz ›
10  2020-09-12 KS Przybyszówka 2:3 KS Stobierna zobacz ›
10  2020-09-12 KS Zaczernie 1:0 Strumyk Malawa zobacz ›
2020-09-06 Czarni Czudec 0:2 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2020-09-06 Strumyk Malawa 4:1 STAL II Rzeszów zobacz ›
2020-09-06 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1:3 KS Zaczernie zobacz ›
2020-09-06 KS Stobierna 4:2 Bratek Bratkowice zobacz ›
2020-09-06 Strug Tyczyn 4:1 KS Przybyszówka zobacz ›
2020-09-06 Wisłok Czarna 1:5 SPEC STAL ŁAŃCUT relacja ›
2020-09-06 Błękit Żołynia 3:0 GKS Niebylec zobacz ›
2020-09-05 Sawa Sonina 6:1 Start Brzóza Stadnicka zobacz ›
2020-09-05 Jedność Niechobrz 1:1 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
2020-08-30 Błękit Żołynia 1:2 SPEC STAL ŁAŃCUT relacja ›
2020-08-30 Bratek Bratkowice 1:5 Strug Tyczyn zobacz ›
2020-08-30 STAL II Rzeszów 2:2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2020-08-30 Błażowianka Błażowa 6:4 Sawa Sonina zobacz ›
2020-08-29 Włókniarz Rakszawa 2:1 Wisłok Czarna zobacz ›
2020-08-29 KS Przybyszówka 1:1 Jedność Niechobrz zobacz ›
2020-08-29 KS Zaczernie 2:1 KS Stobierna zobacz ›
2020-08-29 Sokół Sokołów Małopolski 0:3 Strumyk Malawa zobacz ›
2020-08-29 Start Brzóza Stadnicka 3:1 Czarni Czudec zobacz ›
2020-08-26 Czarni Czudec 1:1 Sawa Sonina zobacz ›
2020-08-26 Strumyk Malawa 4:0 Start Brzóza Stadnicka zobacz ›
2020-08-26 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:3 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2020-08-26 KS Stobierna 1:2 STAL II Rzeszów zobacz ›
2020-08-26 Strug Tyczyn 0:3 KS Zaczernie zobacz ›
2020-08-26 Jedność Niechobrz 8:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
2020-08-26 Wisłok Czarna 1:5 KS Przybyszówka zobacz ›
2020-08-26 Błękit Żołynia 1:2 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
2020-08-26 GKS Niebylec 0:4 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2020-08-23 Bratek Bratkowice 0:1 Wisłok Czarna zobacz ›
2020-08-23 Sokół Sokołów Małopolski 4:0 KS Stobierna zobacz ›
2020-08-23 Sawa Sonina 1:2 Strumyk Malawa zobacz ›
2020-08-22 SPEC STAL ŁAŃCUT 2:0 GKS Niebylec relacja ›
2020-08-22 KS Przybyszówka 1:2 Błękit Żołynia zobacz ›
2020-08-22 KS Zaczernie 2:2 Jedność Niechobrz zobacz ›
2020-08-22 STAL II Rzeszów 2:2 Strug Tyczyn zobacz ›
2020-08-22 Start Brzóza Stadnicka 1:1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2020-08-22 Błażowianka Błażowa 2:2 Czarni Czudec zobacz ›
2020-08-16 Strumyk Malawa 4:2 Czarni Czudec zobacz ›
2020-08-16 KS Stobierna 1:1 Start Brzóza Stadnicka zobacz ›
2020-08-16 Strug Tyczyn 1:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2020-08-16 Błękit Żołynia 2:1 Bratek Bratkowice zobacz ›
2020-08-16 GKS Niebylec 2:3 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
2020-08-16 SPEC STAL ŁAŃCUT 3:3 Błażowianka Błażowa relacja ›
2020-08-15 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1:1 Sawa Sonina zobacz ›
2020-08-15 Jedność Niechobrz 4:0 STAL II Rzeszów zobacz ›
2020-08-15 Wisłok Czarna 2:1 KS Zaczernie zobacz ›
2020-08-12 Włókniarz Rakszawa 1:5 SPEC STAL ŁAŃCUT relacja ›
2020-08-12 KS Przybyszówka 4:1 GKS Niebylec zobacz ›
2020-08-12 KS Zaczernie 2:0 Błękit Żołynia zobacz ›
2020-08-12 STAL II Rzeszów 2:2 Wisłok Czarna zobacz ›
2020-08-12 Sokół Sokołów Małopolski 0:2 Jedność Niechobrz zobacz ›
2020-08-12 Start Brzóza Stadnicka 1:6 Strug Tyczyn zobacz ›
2020-08-12 Sawa Sonina 1:1 KS Stobierna zobacz ›
2020-08-12 Czarni Czudec 0:2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2020-08-12 Błażowianka Błażowa 1:1 Strumyk Malawa zobacz ›
2020-08-09 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:3 Strumyk Malawa zobacz ›
2020-08-09 KS Stobierna 2:1 Czarni Czudec zobacz ›
2020-08-09 Strug Tyczyn 1:1 Sawa Sonina zobacz ›
2020-08-09 Jedność Niechobrz 2:1 Start Brzóza Stadnicka zobacz ›
2020-08-09 Wisłok Czarna 2:1 Sokół Sokołów Małopolski zobacz ›
2020-08-09 Błękit Żołynia 3:1 STAL II Rzeszów zobacz ›
2020-08-09 GKS Niebylec 2:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
2020-08-09 Włókniarz Rakszawa 2:4 Błażowianka Błażowa zobacz ›
2020-08-08 SPEC STAL ŁAŃCUT 5:0 KS Przybyszówka relacja ›
2020-08-02 KS Przybyszówka 2:3 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
2020-08-02 Bratek Bratkowice 0:3 SPEC STAL ŁAŃCUT relacja ›
2020-08-02 Błażowianka Błażowa 3:0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2020-08-01 KS Zaczernie 2:2 GKS Niebylec zobacz ›
2020-08-01 STAL II Rzeszów 17:00
2020-08-01 Sokół Sokołów Małopolski 4:1 Błękit Żołynia zobacz ›
2020-08-01 Start Brzóza Stadnicka 2:2 Wisłok Czarna zobacz ›
2020-08-01 Sawa Sonina 4:3 Jedność Niechobrz zobacz ›
2020-08-01 Czarni Czudec 1:3 Strug Tyczyn zobacz ›
2020-08-01 Strumyk Malawa 0:4 KS Stobierna zobacz ›
2020-07-26 GKS Niebylec 8:3 STAL II Rzeszów zobacz ›
2020-07-25 KS Stobierna 3:0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2020-07-25 Strug Tyczyn 4:0 Strumyk Malawa zobacz ›
2020-07-25 Jedność Niechobrz 5:0 Czarni Czudec zobacz ›
2020-07-25 Wisłok Czarna 2:1 Sawa Sonina zobacz ›
2020-07-25 Błękit Żołynia 1:1 Start Brzóza Stadnicka zobacz ›
2020-07-25 Sokół Sokołów Małopolski 17:00
2020-07-25 SPEC STAL ŁAŃCUT 5:1 KS Zaczernie relacja ›
2020-07-25 Włókniarz Rakszawa 12:0 Bratek Bratkowice zobacz ›
2020-07-25 KS Przybyszówka 1:1 Błażowianka Błażowa zobacz ›

POLECAMY

Reklama

Ostatnie spotkanie

STAL II RzeszówSPEC STAL ŁAŃCUT
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
2020-11-11, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

TRANSFERY

Przyszli:
Tomasz Walat - Korona Załęże
Mateusz Skała - Wisłok Wiśniowa
Dawid Bieniasz - Izolator Boguchwała
Patryk Wójcik - Wisłok Wiśniowa
Bartosz Góra - Strug Tyczyn
Arek Noga - Resovia Rzeszów
Przemysław Kuca - Piast Tuczempy
Oskar Cwynar - Siarka Tarnobrzeg
 
Odeszli:
Sebastian Frączek - Błękit Żołynia
Mateusz Birek - KS Dąbrówki
Mateusz Gorzenik - Dynovia Dynów
Karol Preis - Wola Dalsza
Patryk Wisz - Stumyk Malawa
Jakub Magryś - Błękit Żołynia

 
Kolory:
Definitywny
Wypożyczenie

 

 

SPARINGI LATO 2020

PLAN SPARINGÓW LATO 2020
 
SPEC Stal 9:0 Galicja Chmielnik
Resovia II 3:2 SPEC Stal
SPEC Stal 0:3 Głogovia
SPEC Stal 3:1 Strumyk Malawa
SPEC Stal 4:1 Grom Różaniec
SPEC Stal 0:0 Jedność Niechobrz
MKS Radymno 1:2 
SPEC Stal
SPEC Stal Mistrzem Podkarpacia w Beach Soccerze
Huragan Gniewczyna 1:3 
SPEC Stal
Włókniarz Rakszawa 3:2 SPEC Stal
Unia Nowa Sarzyna 2:2 SPEC Stal
Heiro Rzeszów 1:1 SPEC Stal
KS Dąbrowki 0:7 SPEC Stal

Statystyki drużyny