SPEC Stal Łańcut - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
KS Stobierna 0:3 Błażowianka Błażowa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:3 Strug Tyczyn
Strumyk Malawa 0:3 Jedność Niechobrz
Czarni Czudec 0:0 Wisłok Czarna
Sawa Sonina 5:0 Błękit Żołynia
Sokół Sokołów Małopolski 4:2 GKS Niebylec
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
KS Zaczernie 0:1 Włókniarz Rakszawa
Bratek Bratkowice 0:3 KS Przybyszówka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 15 gości

dzisiaj: 677, wczoraj: 782
ogółem: 3 518 561

statystyki szczegółowe

Logowanie

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. bz 18 39 12 3 3 49 - 20 +29
2. plus 18 38 12 2 4 46 - 17 +29
3. plus 18 37 11 4 3 49 - 25 +24
4. plus 18 37 11 4 3 49 - 20 +29
5. bz 16 35 11 2 3 49 - 22 +27
6. minus 18 33 10 3 5 30 - 25 +5
7. bz 18 30 9 3 6 35 - 22 +13
8. bz 17 28 8 4 5 46 - 28 +18
9. plus 18 26 8 2 8 37 - 34 +3
10. minus 18 26 7 5 6 23 - 34 -11
11. plus 16 25 8 1 7 33 - 27 +6
12. minus 17 25 7 4 6 47 - 43 +4
13. minus 18 23 7 2 9 26 - 32 -6
14. bz 18 19 6 1 11 24 - 36 -12
15. plus 18 16 4 4 10 20 - 48 -28
16. minus 18 15 4 3 11 28 - 45 -17
17. plus 18 13 3 4 11 15 - 45 -30
18. minus 18 13 4 1 13 29 - 48 -19
19. bz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
20. bz 18 0 0 0 18 7 - 71 -64

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 11 25 8 1 2 34 - 10 +24
2. 10 22 7 1 2 20 - 13 +7
3. 9 19 6 1 2 34 - 14 +20
4. 9 19 6 1 2 29 - 11 +18
5. 9 17 5 2 2 19 - 9 +10
6. 9 17 5 2 2 25 - 14 +11
7. 9 17 5 2 2 14 - 17 -3
8. 11 16 5 1 5 17 - 21 -4
9. 11 16 5 1 5 17 - 15 +2
10. 8 15 4 3 1 33 - 18 +15
11. 9 14 4 2 3 17 - 10 +7
12. 10 14 4 2 4 18 - 15 +3
13. 8 12 4 0 4 22 - 16 +6
14. 9 12 4 0 5 23 - 22 +1
15. 4 10 3 1 0 15 - 4 +11
16. 8 8 2 2 4 10 - 18 -8
17. 8 6 1 3 4 4 - 11 -7
18. 8 4 1 1 6 12 - 17 -5
19. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
20. 8 0 0 0 8 3 - 21 -18

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 14 28 9 1 4 31 - 13 +18
2. 9 22 7 1 1 30 - 11 +19
3. 9 20 6 2 1 24 - 11 +13
4. 7 16 5 1 1 15 - 8 +7
5. 9 16 5 1 3 18 - 12 +6
6. 8 13 4 1 3 11 - 11 0
7. 7 12 3 3 1 15 - 10 +5
8. 8 12 4 0 4 19 - 19 0
9. 8 11 3 2 3 10 - 12 -2
10. 10 11 3 2 5 16 - 28 -12
11. 9 10 3 1 5 14 - 25 -11
12. 9 9 2 3 4 9 - 17 -8
13. 8 9 2 3 3 17 - 17 0
14. 10 8 2 2 6 10 - 30 -20
15. 7 7 2 1 4 9 - 11 -2
16. 10 7 2 1 7 11 - 34 -23
17. 7 3 1 0 6 7 - 21 -14
18. 9 1 0 1 8 6 - 26 -20
19. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
20. 10 0 0 0 10 4 - 50 -46

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 15 33 10 3 2 44 - 15 +29
2. 14 31 10 1 3 47 - 21 +26
3. 15 29 9 2 4 37 - 15 +22
4. 15 29 9 2 4 26 - 19 +7
5. 15 28 8 4 3 39 - 24 +15
6. 15 28 8 4 3 37 - 17 +20
7. 15 24 7 3 5 26 - 21 +5
8. 15 23 7 2 6 24 - 25 -1
9. 15 23 7 2 6 29 - 26 +3
10. 15 22 6 4 5 35 - 28 +7
11. 14 22 7 1 6 27 - 21 +6
12. 14 21 6 3 5 40 - 35 +5
13. 15 21 6 3 6 21 - 33 -12
14. 15 16 5 1 9 19 - 28 -9
15. 15 15 4 3 8 25 - 35 -10
16. 16 13 3 4 9 17 - 44 -27
17. 15 13 4 1 10 26 - 35 -9
18. 16 12 3 3 10 15 - 42 -27
19. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
20. 15 0 0 0 15 7 - 57 -50

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 3 9 3 0 0 10 - 1 +9
2. 3 9 3 0 0 12 - 3 +9
3. 3 9 3 0 0 9 - 2 +7
4. 2 6 2 0 0 11 - 0 +11
5. 3 6 2 0 1 9 - 1 +8
6. 3 6 2 0 1 5 - 5 0
7. 3 5 1 2 0 2 - 1 +1
8. 2 4 1 1 0 2 - 1 +1
9. 3 4 1 1 1 4 - 6 -2
10. 3 4 1 1 1 7 - 8 -1
11. 3 3 1 0 2 8 - 8 0
12. 2 3 1 0 1 6 - 6 0
13. 2 3 1 0 1 3 - 4 -1
14. 3 3 1 0 2 5 - 8 -3
15. 2 1 0 1 1 0 - 3 -3
16. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
17. 3 0 0 0 3 2 - 7 -5
18. 3 0 0 0 3 3 - 13 -10
19. 3 0 0 0 3 3 - 10 -7
20. 3 0 0 0 3 0 - 14 -14

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna1234567891011121314151617181920
1. SPEC STAL ŁAŃCUT XXX - - 5:1 - - 3:32:0 - - - - - - - 5:0 - - - -
2. Wisłok Czarna1:5 XXX - 2:12:1 - 3:2 - - 1:01:1 - 2:11:1 - 1:5 - - - -
3. STAL II Rzeszów0:22:2 XXX 3:2 - 2:2 - - - - - 2:2 - - - 6:511:27:1 - -
4. KS Zaczernie - - - XXX 0:1 - - 2:22:02:12:2 - 1:31:07:0 - - - 0:1 -
5. Sokół Sokołów Małopolski2:4 - - - XXX - - 4:24:14:00:2 - 2:40:36:0 - - - - -
6. Orzeł Wólka Niedźwiedzka3:10:1 - 1:32:3 XXX - - - - - 2:31:12:3 - 1:2 - - - -
7. Błażowianka Błażowa - - 1:30:33:13:0 XXX - - - - - 6:41:14:0 - 2:25:0 - -
8. GKS Niebylec - 3:28:3 - - 5:30:4 XXX - - - 2:3 - - 2:0 - 0:11:32:3 -
9. Błękit Żołynia1:23:03:1 - - 0:20:23:0 XXX - - 0:4 - - 2:1 - 3:01:11:2 -
10. KS Stobierna0:4 - 1:2 - - 3:00:32:12:0 XXX 2:3 - - - 4:2 - 2:11:10:4 -
11. Jedność Niechobrz1:0 - 4:0 - - 6:11:22:04:2 - XXX 0:3 - - 8:0 - 5:02:11:1 -
12. Strug Tyczyn2:05:0 - 0:31:1 - 1:3 - - 1:0 - XXX 1:14:0 - 4:1 - - - -
13. Sawa Sonina1:2 - 2:1 - - - - 6:05:01:14:3 - XXX 1:23:1 - - 6:1 - -
14. Strumyk Malawa0:0 - 4:1 - - - - 1:03:20:40:3 - - XXX 2:0 - 4:24:02:1 -
15. Bratek Bratkowice0:30:11:2 - - 1:3 - - - - - 1:5 - - XXX 0:30:20:2 - -
16. KS Przybyszówka - - - 0:22:0 - 1:14:11:22:31:1 - 3:22:0 - XXX - - 2:3 -
17. Czarni Czudec1:00:0 - 0:00:20:2 - - - - - 1:31:1 - - 1:3 XXX - - -
18. Start Brzóza Stadnicka0:32:2 - 1:31:21:1 - - - - - 1:6 - - - 1:03:1 XXX - -
19. Włókniarz Rakszawa1:52:11:1 - - 7:22:4 - - - - 2:1 - - 12:0 - 4:03:0 XXX -
20. Crasnovia Krasne - - - - - - - - - - - - - - - - - - - XXX

POLECAMY

Reklama

Ostatnie spotkanie

STAL II RzeszówSPEC STAL ŁAŃCUT
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
2020-11-11, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

TRANSFERY

Przyszli:
Tomasz Walat - Korona Załęże
Mateusz Skała - Wisłok Wiśniowa
Dawid Bieniasz - Izolator Boguchwała
Patryk Wójcik - Wisłok Wiśniowa
Bartosz Góra - Strug Tyczyn
Arek Noga - Resovia Rzeszów
Przemysław Kuca - Piast Tuczempy
Oskar Cwynar - Siarka Tarnobrzeg
 
Odeszli:
Sebastian Frączek - Błękit Żołynia
Mateusz Birek - KS Dąbrówki
Mateusz Gorzenik - Dynovia Dynów
Karol Preis - Wola Dalsza
Patryk Wisz - Stumyk Malawa
Jakub Magryś - Błękit Żołynia

 
Kolory:
Definitywny
Wypożyczenie

 

 

SPARINGI LATO 2020

PLAN SPARINGÓW LATO 2020
 
SPEC Stal 9:0 Galicja Chmielnik
Resovia II 3:2 SPEC Stal
SPEC Stal 0:3 Głogovia
SPEC Stal 3:1 Strumyk Malawa
SPEC Stal 4:1 Grom Różaniec
SPEC Stal 0:0 Jedność Niechobrz
MKS Radymno 1:2 
SPEC Stal
SPEC Stal Mistrzem Podkarpacia w Beach Soccerze
Huragan Gniewczyna 1:3 
SPEC Stal
Włókniarz Rakszawa 3:2 SPEC Stal
Unia Nowa Sarzyna 2:2 SPEC Stal
Heiro Rzeszów 1:1 SPEC Stal
KS Dąbrowki 0:7 SPEC Stal

Statystyki drużyny