SPEC Stal Łańcut - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
KS Stobierna 0:3 Błażowianka Błażowa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:3 Strug Tyczyn
Strumyk Malawa 0:3 Jedność Niechobrz
Czarni Czudec 0:0 Wisłok Czarna
Sawa Sonina 5:0 Błękit Żołynia
Sokół Sokołów Małopolski 4:2 GKS Niebylec
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
KS Zaczernie 0:1 Włókniarz Rakszawa
Bratek Bratkowice 0:3 KS Przybyszówka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 15 gości

dzisiaj: 654, wczoraj: 782
ogółem: 3 518 538

statystyki szczegółowe

Logowanie

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Paweł Kmuk
Paweł Kmuk 1452 minut
2. Oskar Cwynar
Oskar Cwynar 1418 minut
3. Kamil Drob
Kamil Drob 1302 minut
4. Tomasz Walat
Tomasz Walat 1269 minut
5. Szymon Paczocha
Szymon Paczocha 1221 minut
6. Kamil Mach
Kamil Mach 1218 minut
7. Patryk Wójcik
Patryk Wójcik 1177 minut
8. Grzegorz Miś
Grzegorz Miś 1169 minut
9. Mateusz Skała
Mateusz Skała 1078 minut
10. Dawid Bieniasz
Dawid Bieniasz 1039 minut
11. Łukasz Świst
Łukasz Świst 1030 minut
12. Arkadiusz Noga
Arkadiusz Noga 995 minut
13. Michał Inglot
Michał Inglot 858 minut
14. Cezary Szpindor
Cezary Szpindor 762 minut
15. Hubert Żyszkiewicz
Hubert Żyszkiewicz 521 minut
16. Sławomir Wójcik
Sławomir Wójcik 435 minut
17. Patryk Nowak
Patryk Nowak 407 minut
18. Piotr Balawender
Piotr Balawender 309 minut
19. Przemysław Kuca
Przemysław Kuca 109 minut
20. Szymon Szpytma
Szymon Szpytma 5 minut

POLECAMY

Reklama

Ostatnie spotkanie

STAL II RzeszówSPEC STAL ŁAŃCUT
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
2020-11-11, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

TRANSFERY

Przyszli:
Tomasz Walat - Korona Załęże
Mateusz Skała - Wisłok Wiśniowa
Dawid Bieniasz - Izolator Boguchwała
Patryk Wójcik - Wisłok Wiśniowa
Bartosz Góra - Strug Tyczyn
Arek Noga - Resovia Rzeszów
Przemysław Kuca - Piast Tuczempy
Oskar Cwynar - Siarka Tarnobrzeg
 
Odeszli:
Sebastian Frączek - Błękit Żołynia
Mateusz Birek - KS Dąbrówki
Mateusz Gorzenik - Dynovia Dynów
Karol Preis - Wola Dalsza
Patryk Wisz - Stumyk Malawa
Jakub Magryś - Błękit Żołynia

 
Kolory:
Definitywny
Wypożyczenie

 

 

SPARINGI LATO 2020

PLAN SPARINGÓW LATO 2020
 
SPEC Stal 9:0 Galicja Chmielnik
Resovia II 3:2 SPEC Stal
SPEC Stal 0:3 Głogovia
SPEC Stal 3:1 Strumyk Malawa
SPEC Stal 4:1 Grom Różaniec
SPEC Stal 0:0 Jedność Niechobrz
MKS Radymno 1:2 
SPEC Stal
SPEC Stal Mistrzem Podkarpacia w Beach Soccerze
Huragan Gniewczyna 1:3 
SPEC Stal
Włókniarz Rakszawa 3:2 SPEC Stal
Unia Nowa Sarzyna 2:2 SPEC Stal
Heiro Rzeszów 1:1 SPEC Stal
KS Dąbrowki 0:7 SPEC Stal

Statystyki drużyny