AKADEMIA PIŁKARSKA

AKADEMI PIŁKARSKIEJ
STAL ŁAŃCUT
I. Informacje ogólne
  1. Dostarczamy dziecko na 10 minut przed treningiem. W chwili rozpoczęcia zajęć, zawodnik jest przebrany
    i gotowy do treningu.
  2. Pilnujemy, aby dziecko miało podczas treningów odpowiedni strój sportowy dopasowany do warunków atmosferycznych, ochraniacze oraz obuwie do gry w piłkę nożną dopasowane do nawierzchni na której odbywa się trening. OBOWIĄZKOWO KOMPLETY KLUBOWE!
  3. Zgłaszamy trenerowi przewidywane nieobecności dziecka na treningu, spowodowane wyjazdem, chorobą itp.
  4. Sprawdzamy regularnie informacje podawane na stronie internetowej.
  5. Podczas trwania treningu obowiązuje zakaz kontaktowania się z dzieckiem oraz zakaz udzielania wskazówek dziecku podczas treningu i meczów. Koncentracja dziecka w tym wieku jest bardzo słaba i powinna się skupić na trenerze i czynnościach treningowych. To trener decyduje co dziecko ma robić w danym momencie i jako jedyny przekazuje mu swoje spostrzeżenia i rady.
  6. W miejscu, w którym odbywa się trening obowiązuje absolutny zakaz picia napojów alkoholowych, palenia papierosów, jedzenia słonecznika i wprowadzania zwierząt.
  7. Każdy członek Akademi Piłkarskiej STAL Łańcut, musi posiadać kartę badań lekarskich. Brak aktualnych badań zawodnika nie pozwala na udział w treningach i w turniejach (Ustawa o Kulturze Fizycznej)
  8. Każdy zawodnik ma obowiązek być zarejestrowany w systemie Łączy Nas Piłka i posiadać w nim przynależność klubową.
II. Opłaty
Wysokość miesięcznej składki członkowskiej wynosi:
150 zł– dla grup trenujących 3 razy w tygodniu i więcej
120 zł– dla grup trenujących 2 razy w tygodniu
Składka członkowska należna jest za przynależność do Akademii (nie jest zależna od frekwencji na treningach) i pobierana jest przez 10 miesięcy w roku - nie pobiera się składki za lipiec oraz za miesiąc, w którym rozpoczynają się ferie zimowe w województwie podkarpackim w danym roku (styczeń, bądź luty).
Należną opłatę należy realizować poprzez płatności w aplikacji "Sport BM" lub na numer konta i tytuł przelewu podany w aplikacji.
  1. Wpłaty dokonujemy do 7-go dnia miesiąca.
  2. Jeżeli w Akademi trenuje rodzeństwo, opłata za drugie dziecko wynosi 100 zł. i 90 zł. Trzecie i kolejne dziecko trenuje za darmo.
  3. Istnieje możliwość uzyskania dodatkowych zniżek (np. w przypadku trudnej sytuacji materialnej). Wszelkie ustalenia będą dyskretne oraz indywidualne. Sprawy te proszę zgłaszać do Dyrektora Akademii.
III. Kary w przypadku łamania regulaminu
  1. Upomnienie.
  2. Odsunięcie czasowe od treningów i rozgrywek.
  3. W skrajnych przypadkach - usunięcie zawodnika ze Akademii.
IV. Uwagi końcowe
Drogi Rodzicu!
Pamiętaj, że najważniejszym powodem dla którego dzieci grają w piłkę nożną, jest dobra zabawa. Zapewne każdy z was, chce aby wasze dziecko osiągało jak najwyższe cele sportowe. Pamiętajmy jednak, że najczęstszą przyczyną niechęci i rezygnacji jest nadmierny stres, który często powodowany jest zbyt dużą aktywnością rodziców podczas gry. Niech każdy z Was, da odpowiedni przykład innym i zapewni swoim zachowaniem prawidłowy rozwój sportowy swojej pociechy! Trenerzy korzystając ze swojego doświadczenia, z pewnością dołożą wszelkich starań aby jak najlepiej rozwijać sportowo wasze pociechy!

Nr rachunku bankowego ŁKS Stal Łańcut w Banku Spółdzielczym w Łańcucie:
23 9177 0008 2001 0015 5410 0003