SPEC Stal Łańcut - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Sokół Kolbuszowa Dolna - Cosmos Nowotaniec
Stal II Mielec - LKS Skołoszów
Sokół Kolbuszowa Dolna - Cosmos Nowotaniec
Wisłok Wiśniowa - Legion Pilzno
Igloopol Dębica - Polonia Przemyśl
Stal II Mielec - LKS Skołoszów
Lechia Sędziszów Młp. - Izolator Boguchwała
Wisłok Wiśniowa - Legion Pilzno
Igloopol Dębica - Polonia Przemyśl
Korona Rzeszów - JKS Jarosław
Lechia Sędziszów Młp. - Izolator Boguchwała
Wólczanka Wólka Pełkińska - SPEC STAL ŁAŃCUT
Korona Rzeszów - JKS Jarosław
Karpaty Krosno - Sokół Nisko
Stal II Rzeszów - Głogovia Głogów Małopolski
Wólczanka Wólka Pełkińska - SPEC STAL ŁAŃCUT
Karpaty Krosno - Sokół Nisko
Stal II Rzeszów - Głogovia Głogów Małopolski

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
SPEC STAL ŁAŃCUT 1:0 Korona Rzeszów
Karpaty Krosno 3:2 Sokół Kolbuszowa Dolna
Głogovia Głogów Małopolski 3:0 Wólczanka Wólka Pełkińska
LKS Skołoszów 1:2 Wisłok Wiśniowa
Legion Pilzno 0:1 Lechia Sędziszów Młp.
JKS Jarosław 1:0 Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała 4:2 Stal II Rzeszów
Cosmos Nowotaniec 4:1 Stal II Mielec
Sokół Nisko 3:0 Igloopol Dębica

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 11 gości

dzisiaj: 110, wczoraj: 1343
ogółem: 4 235 081

statystyki szczegółowe

Logowanie

TABELE HISTORYCZNE

sezon 1957
III – liga grupa Rzeszowska
 

 

LP

Druzyna

l.m.

pkt

bramki

zw

rem

por

 

1.

Legia Krosno

22

31

46 - 19

0

0

0

 

2.

Polonia Przemyśl

22

30

53 - 31

0

0

0

 

3.

Resovia Rzeszów

22

29

64 - 32

0

0

0

 

4.

Stal Stalowa Wola

22

29

55 - 28

0

0

0

 

5.

JKS Jarosław

22

25

43 - 44

0

0

0

 

6.

Górnik Gorlice

22

22

37 - 46

0

0

0

 

7.

Gwardia Rzeszów

22

20

40 - 43

0

0

0

 

8.

Czarni Jasło

22

19

32 - 43

0

0

0

 

9.

Sanoczanka Sanok

22

18

33 - 44

0

0

0

 

10.

Czuwaj Przemyśl

22

15

30 - 41

0

0

0

 

11.

Stal Dęba

22

14

26 - 51

0

0

0

 

12.

Czuwaj Łańcut

22

12

20 - 55

0

0

0

 

 

 

 

 

Puchar Polski

A awans

S spadek

B/B

baraże (zakończone sukcesem/porażką)

 

sezon 1993/94
III – liga grupa Krakowska

 

 

 

l.m.

pkt

bramki

zw

rem

por

A

1.

Unia Tarnów

34

57

73 - 15

0

0

0

 

2.

Wawel Kraków

34

47

72 - 24

0

0

0

 

3.

Kamax Kańczuga

34

47

45 - 17

0

0

0

 

4.

Pogoń Leżajsk

34

47

57 - 31

0

0

0

 

5.

Cracovia

34

46

59 - 28

0

0

0

 

6.

Tarnovia Tarnów

34

41

43 - 30

0

0

0

 

7.

Sandecja Nowy Sącz

34

39

43 - 33

0

0

0

 

8.

Polonia Przemyśl

34

36

45 - 39

0

0

0

 

9.

Garbarnia Kraków

34

34

38 - 36

0

0

0

 

10.

Dalin Myślenice

34

34

47 - 48

0

0

0

 

11.

Igloopol Dębica

34

33

41 - 48

0

0

0

 

12.

Kabel Kraków

34

29

35 - 44

0

0

0

 

13.

Czuwaj Przemyśl

34

26

35 - 45

0

0

0

S

14.

Stal Łańcut

34

23

26 - 58

0

0

0

S

15.

Wisła II Kraków

34

23

37 - 73

0

0

0

S

16.

Czarni Jasło

34

19

29 - 72

0

0

0

S

17.

JKS Jarosław

34

18

30 - 60

0

0

0

S

18.

Zelmer Rzeszów

34

13

22 - 76

0

0

0

 

 

 

 

 

Puchar Polski

A awans

S spadek

B/B

baraże (zakończone sukcesem/porażką

 

 

POLECAMY

Rozkłady jazdy - OOL24.pl

 

 

 

 

 

 

Reklama

Ostatnie spotkanie

SPEC STAL ŁAŃCUT 1:0 Korona Rzeszów
2022-08-12, 19:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Wólczanka Wólka Pełkińska   SPEC STAL ŁAŃCUT
2022-08-20, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

TRANSFERY LATO 2022

Przyszli:
Sebastian Kocój (Korona Rzeszów)
Kacper Kołodziej (Stal II Rzeszów)
Dawid Kania (Włókniarz Rakszawa)
Hubert Rączka (KS Zaczernie)
Eliasz Płocica (Izolator Boguchwała)
 
Odeszli:
Bartosz Góra (Strug Tyczyn)
Jaromir Skiba (Głogovia)
Marcin Dudek (Błękit Żołynia)
Mikołaj Liszka (Stal Rzeszów)
Piotr Balawender (Błękit Żołynia)
 
Kolory:
Definitywny
Wypożyczenie

SPARINGI LATO 2022

MKS Kańczuga 0:7 SPEC Stal
Sokół Kolb. Dnl. 2:1 SPEC Stal
JKS Jarosław 5:1 SPEC Stal
Głogovia 1:3 SPEC Stal
Włókniarz Rakszawa 1:3 SPEC Stal
SPEC Stal 3:2 Stal II Rzeszów

Statystyki drużyny