SPEC Stal Łańcut - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
KS Stobierna 0:3 Błażowianka Błażowa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:3 Strug Tyczyn
Strumyk Malawa 0:3 Jedność Niechobrz
Czarni Czudec 0:0 Wisłok Czarna
Sawa Sonina 5:0 Błękit Żołynia
Sokół Sokołów Małopolski 4:2 GKS Niebylec
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
KS Zaczernie 0:1 Włókniarz Rakszawa
Bratek Bratkowice 0:3 KS Przybyszówka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 23 gości

dzisiaj: 688, wczoraj: 782
ogółem: 3 518 572

statystyki szczegółowe

Logowanie

Zarząd i Trenerzy

Prezes Zarządu: Krzysztof Mączka
Wiceprezes Zarządu - Główny Księgowy: Sławomir Sopel
Wiceprezes - Sekretarz Zarządu: Tomasz Panek
Wiceprezes Zarządu ds. Sekcji Sztuk Walki: Bartosz Witek

członkowie:
Mariusz Cwynar
Grzegorz Ostrowski

Piotr Wołos

Komisja Rewizyjna:
przewodniczący Piotr Piekarz
Piotr Pomykała

Krzysztof Duhl
 

Obsługa obiektuJacek Czeszek tel: 668 582 169

Trenerzy:
 
 
SENIORZY: Trener:
Kamil Drob

SENIORZY II: Trener:
Kacper Grzesik

 

Szkółka Piłkarska
Dyrektor Szkółki: Sławomir Sopel
502 002 941
Koordynator Szkółki: Piotr Grabowski 607 139 431

Dziewczyny  2006-2009: Trener Piotr Pomykała 884 136 865
Dziewczyny  2010-2012: Trener Sławomir Sopel 502 002 941

Rocznik 2006: Trener Kacper Grzesik 605 452 260
Rocznik 2007: Trener Kamil Mach 664 462 591
Rocznik 2008: Trener Marek Maczka 607 139 431
Rocznik 2009: Trener Piotr Szmuc
607 139 431
Rocznik 2008/9: Trener Sławomir Sopel 502 002 941
Rocznik 2010: Trener Piotr Grabowski 607 139 431
Rocznik 2011: Trener  Kamil Kuźniar 518 636 301
Rocznik 2010/11: Trener Kamil Drob 503 977 981
Rocznik 2012: Trener  Dariusz Woźniak 512 198 378
Rocznik 2013: Trener Michał Płowy 666 894 474
Rocznik 2014/15: Trener Arek Noga 796 700 924

Trenerzy Bramkarzy:

Arek Słysz 512 319 333
Tomasz Korzenny
660 771 119

 

 

POLECAMY

Reklama

Ostatnie spotkanie

STAL II RzeszówSPEC STAL ŁAŃCUT
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
2020-11-11, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

TRANSFERY

Przyszli:
Tomasz Walat - Korona Załęże
Mateusz Skała - Wisłok Wiśniowa
Dawid Bieniasz - Izolator Boguchwała
Patryk Wójcik - Wisłok Wiśniowa
Bartosz Góra - Strug Tyczyn
Arek Noga - Resovia Rzeszów
Przemysław Kuca - Piast Tuczempy
Oskar Cwynar - Siarka Tarnobrzeg
 
Odeszli:
Sebastian Frączek - Błękit Żołynia
Mateusz Birek - KS Dąbrówki
Mateusz Gorzenik - Dynovia Dynów
Karol Preis - Wola Dalsza
Patryk Wisz - Stumyk Malawa
Jakub Magryś - Błękit Żołynia

 
Kolory:
Definitywny
Wypożyczenie

 

 

SPARINGI LATO 2020

PLAN SPARINGÓW LATO 2020
 
SPEC Stal 9:0 Galicja Chmielnik
Resovia II 3:2 SPEC Stal
SPEC Stal 0:3 Głogovia
SPEC Stal 3:1 Strumyk Malawa
SPEC Stal 4:1 Grom Różaniec
SPEC Stal 0:0 Jedność Niechobrz
MKS Radymno 1:2 
SPEC Stal
SPEC Stal Mistrzem Podkarpacia w Beach Soccerze
Huragan Gniewczyna 1:3 
SPEC Stal
Włókniarz Rakszawa 3:2 SPEC Stal
Unia Nowa Sarzyna 2:2 SPEC Stal
Heiro Rzeszów 1:1 SPEC Stal
KS Dąbrowki 0:7 SPEC Stal

Statystyki drużyny