SPEC Stal Łańcut - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
KS Stobierna 0:3 Błażowianka Błażowa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:3 Strug Tyczyn
Strumyk Malawa 0:3 Jedność Niechobrz
Czarni Czudec 0:0 Wisłok Czarna
Sawa Sonina 5:0 Błękit Żołynia
Sokół Sokołów Małopolski 4:2 GKS Niebylec
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
KS Zaczernie 0:1 Włókniarz Rakszawa
Bratek Bratkowice 0:3 KS Przybyszówka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 15 gości

dzisiaj: 658, wczoraj: 782
ogółem: 3 518 542

statystyki szczegółowe

Logowanie

Kadra Młodzicy Młodsi

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Jędreasz Kamil bramkarz 5 0 0 0 0 0 100 20
2. Skręt Bartosz bramkarz 10 0 0 0 0 0 500 50
3. Cebulak Mateusz obrońca/pomocnik 8 0 0 0 0 0 200 25
4. Baran Rafał obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Bińkiewicz Igor obrońca/pomocnik 8 0 0 0 0 0 350 44
6. Bujak Oskar obrońca/pomocnik 8 0 0 0 0 0 230 29
7. Chruściel Maksymilian obrońca/pomocnik 9 0 1 0 0 0 350 39
8. Majder Kacper obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Ostrowski Krystian obrońca/pomocnik 10 0 1 0 0 0 520 52
10. Skórski Marcel obrońca/pomocnik 8 0 0 0 0 0 230 29
11. Lysik Adrian pomocnik 9 3 1 0 0 0 480 54
12. Babka Oliwier pomocnik/napastnik 10 6 1 0 0 0 400 40
13. Stojko Radoslaw pomocnik/napastnik 10 3 3 0 0 0 480 48
14. Gujda Dominik pomocnik/napastnik 9 7 3 0 0 0 540 60
15. Kluz Maksymilian pomocnik/napastnik 10 3 1 0 0 0 360 36
16. Kłoś Norbert pomocnik/napastnik 10 3 4 0 0 0 400 40
17. Nycz Kacper pomocnik/napastnik 9 0 1 0 0 0 240 27

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Kamil Mach Trener
2. Sławomir Gujda II Trener

POLECAMY

Reklama

Ostatnie spotkanie

STAL II RzeszówSPEC STAL ŁAŃCUT
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
2020-11-11, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

TRANSFERY

Przyszli:
Tomasz Walat - Korona Załęże
Mateusz Skała - Wisłok Wiśniowa
Dawid Bieniasz - Izolator Boguchwała
Patryk Wójcik - Wisłok Wiśniowa
Bartosz Góra - Strug Tyczyn
Arek Noga - Resovia Rzeszów
Przemysław Kuca - Piast Tuczempy
Oskar Cwynar - Siarka Tarnobrzeg
 
Odeszli:
Sebastian Frączek - Błękit Żołynia
Mateusz Birek - KS Dąbrówki
Mateusz Gorzenik - Dynovia Dynów
Karol Preis - Wola Dalsza
Patryk Wisz - Stumyk Malawa
Jakub Magryś - Błękit Żołynia

 
Kolory:
Definitywny
Wypożyczenie

 

 

SPARINGI LATO 2020

PLAN SPARINGÓW LATO 2020
 
SPEC Stal 9:0 Galicja Chmielnik
Resovia II 3:2 SPEC Stal
SPEC Stal 0:3 Głogovia
SPEC Stal 3:1 Strumyk Malawa
SPEC Stal 4:1 Grom Różaniec
SPEC Stal 0:0 Jedność Niechobrz
MKS Radymno 1:2 
SPEC Stal
SPEC Stal Mistrzem Podkarpacia w Beach Soccerze
Huragan Gniewczyna 1:3 
SPEC Stal
Włókniarz Rakszawa 3:2 SPEC Stal
Unia Nowa Sarzyna 2:2 SPEC Stal
Heiro Rzeszów 1:1 SPEC Stal
KS Dąbrowki 0:7 SPEC Stal

Statystyki drużyny