SPEC Stal Łańcut - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
KS Stobierna 0:3 Błażowianka Błażowa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:3 Strug Tyczyn
Strumyk Malawa 0:3 Jedność Niechobrz
Czarni Czudec 0:0 Wisłok Czarna
Sawa Sonina 5:0 Błękit Żołynia
Sokół Sokołów Małopolski 4:2 GKS Niebylec
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
KS Zaczernie 0:1 Włókniarz Rakszawa
Bratek Bratkowice 0:3 KS Przybyszówka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 6 gości

dzisiaj: 437, wczoraj: 815
ogółem: 3 516 603

statystyki szczegółowe

Logowanie

Terminarz - Trampkarki

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2020-11-11 DAP Dębica Resovia Rzeszów 17:00
2020-10-31 Grodziszczanka Grodzisko 0:3 SPEC STAL ŁAŃCUT zobacz ›
2020-10-24 SPEC STAL ŁAŃCUT 11:3 DAP Dębica relacja ›
2020-10-07 Resovia Rzeszów Grodziszczanka Grodzisko 17:00
2020-10-07 DAP Dębica 3:0 Grodziszczanka Grodzisko zobacz ›
2020-10-07 Resovia Rzeszów 13:0 SPEC STAL ŁAŃCUT relacja ›
2020-09-26 SPEC STAL ŁAŃCUT 3:0 Grodziszczanka Grodzisko zobacz ›
2020-09-23 Resovia Rzeszów 12:0 DAP Dębica zobacz ›
2020-09-16 DAP Dębica 4:1 SPEC STAL ŁAŃCUT relacja ›
2020-09-14 Grodziszczanka Grodzisko 0:3 Resovia Rzeszów zobacz ›
2020-10-21 SPEC STAL ŁAŃCUT 0:12 Resovia Rzeszów relacja ›
2020-09-09 Grodziszczanka Grodzisko 0:3 DAP Dębica zobacz ›

POLECAMY

Reklama

Ostatnie spotkanie

STAL II RzeszówSPEC STAL ŁAŃCUT
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
2020-11-11, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

TRANSFERY

Przyszli:
Tomasz Walat - Korona Załęże
Mateusz Skała - Wisłok Wiśniowa
Dawid Bieniasz - Izolator Boguchwała
Patryk Wójcik - Wisłok Wiśniowa
Bartosz Góra - Strug Tyczyn
Arek Noga - Resovia Rzeszów
Przemysław Kuca - Piast Tuczempy
Oskar Cwynar - Siarka Tarnobrzeg
 
Odeszli:
Sebastian Frączek - Błękit Żołynia
Mateusz Birek - KS Dąbrówki
Mateusz Gorzenik - Dynovia Dynów
Karol Preis - Wola Dalsza
Patryk Wisz - Stumyk Malawa
Jakub Magryś - Błękit Żołynia

 
Kolory:
Definitywny
Wypożyczenie

 

 

SPARINGI LATO 2020

PLAN SPARINGÓW LATO 2020
 
SPEC Stal 9:0 Galicja Chmielnik
Resovia II 3:2 SPEC Stal
SPEC Stal 0:3 Głogovia
SPEC Stal 3:1 Strumyk Malawa
SPEC Stal 4:1 Grom Różaniec
SPEC Stal 0:0 Jedność Niechobrz
MKS Radymno 1:2 
SPEC Stal
SPEC Stal Mistrzem Podkarpacia w Beach Soccerze
Huragan Gniewczyna 1:3 
SPEC Stal
Włókniarz Rakszawa 3:2 SPEC Stal
Unia Nowa Sarzyna 2:2 SPEC Stal
Heiro Rzeszów 1:1 SPEC Stal
KS Dąbrowki 0:7 SPEC Stal

Statystyki drużyny