SPEC Stal Łańcut - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
KS Stobierna 0:3 Błażowianka Błażowa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:3 Strug Tyczyn
Strumyk Malawa 0:3 Jedność Niechobrz
Czarni Czudec 0:0 Wisłok Czarna
Sawa Sonina 5:0 Błękit Żołynia
Sokół Sokołów Małopolski 4:2 GKS Niebylec
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
KS Zaczernie 0:1 Włókniarz Rakszawa
Bratek Bratkowice 0:3 KS Przybyszówka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 14 gości

dzisiaj: 629, wczoraj: 782
ogółem: 3 518 513

statystyki szczegółowe

Logowanie

Tabela - Trampkarki

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. bz 4 12 4 0 0 40 - 0 +40
2. bz 5 9 3 0 2 13 - 24 -11
3. bz 6 9 3 0 3 18 - 32 -14
4. bz 5 0 0 0 5 0 - 15 -15

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 2 6 2 0 0 25 - 0 +25
2. 2 6 2 0 0 7 - 1 +6
3. 3 6 2 0 1 14 - 15 -1
4. 3 0 0 0 3 0 - 9 -9

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 2 6 2 0 0 15 - 0 +15
2. 3 3 1 0 2 4 - 17 -13
3. 3 3 1 0 2 6 - 23 -17
4. 2 0 0 0 2 0 - 6 -6

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Resovia Rzeszów 3 9 3 0 0 27 - 0 +27
2. DAP Dębica 3 6 2 0 1 7 - 13 -6
3. SPEC STAL ŁAŃCUT 3 3 1 0 2 4 - 16 -12
4. Grodziszczanka Grodzisko 3 0 0 0 3 0 - 9 -9

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. SPEC STAL ŁAŃCUT 3 6 2 0 1 14 - 16 -2
2. Resovia Rzeszów 1 3 1 0 0 13 - 0 +13
3. DAP Dębica 2 3 1 0 1 6 - 11 -5
4. Grodziszczanka Grodzisko 2 0 0 0 2 0 - 6 -6

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna1234
1. Resovia Rzeszów XXX 12:0 - 13:0
2. DAP Dębica - XXX 3:04:1
3. Grodziszczanka Grodzisko0:30:3 XXX 0:3
4. SPEC STAL ŁAŃCUT0:1211:33:0 XXX

POLECAMY

Reklama

Ostatnie spotkanie

STAL II RzeszówSPEC STAL ŁAŃCUT
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
2020-11-11, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

TRANSFERY

Przyszli:
Tomasz Walat - Korona Załęże
Mateusz Skała - Wisłok Wiśniowa
Dawid Bieniasz - Izolator Boguchwała
Patryk Wójcik - Wisłok Wiśniowa
Bartosz Góra - Strug Tyczyn
Arek Noga - Resovia Rzeszów
Przemysław Kuca - Piast Tuczempy
Oskar Cwynar - Siarka Tarnobrzeg
 
Odeszli:
Sebastian Frączek - Błękit Żołynia
Mateusz Birek - KS Dąbrówki
Mateusz Gorzenik - Dynovia Dynów
Karol Preis - Wola Dalsza
Patryk Wisz - Stumyk Malawa
Jakub Magryś - Błękit Żołynia

 
Kolory:
Definitywny
Wypożyczenie

 

 

SPARINGI LATO 2020

PLAN SPARINGÓW LATO 2020
 
SPEC Stal 9:0 Galicja Chmielnik
Resovia II 3:2 SPEC Stal
SPEC Stal 0:3 Głogovia
SPEC Stal 3:1 Strumyk Malawa
SPEC Stal 4:1 Grom Różaniec
SPEC Stal 0:0 Jedność Niechobrz
MKS Radymno 1:2 
SPEC Stal
SPEC Stal Mistrzem Podkarpacia w Beach Soccerze
Huragan Gniewczyna 1:3 
SPEC Stal
Włókniarz Rakszawa 3:2 SPEC Stal
Unia Nowa Sarzyna 2:2 SPEC Stal
Heiro Rzeszów 1:1 SPEC Stal
KS Dąbrowki 0:7 SPEC Stal

Statystyki drużyny