SPEC Stal Łańcut - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
KS Stobierna 0:3 Błażowianka Błażowa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:3 Strug Tyczyn
Strumyk Malawa 0:3 Jedność Niechobrz
Czarni Czudec 0:0 Wisłok Czarna
Sawa Sonina 5:0 Błękit Żołynia
Sokół Sokołów Małopolski 4:2 GKS Niebylec
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
KS Zaczernie 0:1 Włókniarz Rakszawa
Bratek Bratkowice 0:3 KS Przybyszówka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 15 gości

dzisiaj: 674, wczoraj: 782
ogółem: 3 518 558

statystyki szczegółowe

Logowanie

Terminarz Stal Łańcut II

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2020-10-24 Halo Hyżne 3:2 Polonia Hyżne zobacz ›
2020-10-18 Orzeł Harta 2:4 Grom Handzlówka zobacz ›
2020-10-18 Las Zalesie 3:4 Stal II Łańcut relacja ›
2020-10-18 Jawor Krzemienica 3:0 Czarni Kraczkowa zobacz ›
2020-10-17 Orzeł Wyoska Łańcucka 0:2 Galicja Chmielnik zobacz ›
2020-10-11 Las Zalesie 2:1 Jawor Krzemienica zobacz ›
2020-10-11 Polonia Hyżne 0:6 Orzeł Wyoska Łańcucka zobacz ›
2020-10-11 Grom Handzlówka 4:0 Stal II Łańcut relacja ›
2020-10-11 Galicja Chmielnik 9:1 Orzeł Harta zobacz ›
2020-10-11 Czarni Kraczkowa 3:1 Halo Hyżne zobacz ›
2020-10-04 Jawor Krzemienica 2:2 Grom Handzlówka zobacz ›
2020-10-04 Halo Hyżne 5:1 Las Zalesie zobacz ›
2020-10-04 Orzeł Harta 2:1 Orzeł Wyoska Łańcucka zobacz ›
2020-10-04 Stal II Łańcut 0:1 Galicja Chmielnik relacja ›
2020-10-04 Czarni Kraczkowa 1:0 Polonia Hyżne zobacz ›
2020-09-27 Las Zalesie 0:3 Czarni Kraczkowa zobacz ›
2020-09-27 Grom Handzlówka 1:2 Halo Hyżne zobacz ›
2020-09-27 Polonia Hyżne 0:0 Orzeł Harta zobacz ›
2020-09-27 Galicja Chmielnik 4:2 Jawor Krzemienica zobacz ›
2020-09-26 Orzeł Wyoska Łańcucka 3:0 Stal II Łańcut relacja ›
2020-09-20 Jawor Krzemienica 1:1 Orzeł Wyoska Łańcucka zobacz ›
2020-09-20 Halo Hyżne 2:3 Galicja Chmielnik zobacz ›
2020-09-20 Las Zalesie 2:2 Polonia Hyżne zobacz ›
2020-09-20 Stal II Łańcut 0:1 Orzeł Harta relacja ›
2020-09-20 Czarni Kraczkowa 0:0 Grom Handzlówka zobacz ›
2020-09-13 Grom Handzlówka 4:0 Las Zalesie zobacz ›
2020-09-13 Galicja Chmielnik 2:1 Czarni Kraczkowa zobacz ›
2020-09-13 Orzeł Harta 1:3 Jawor Krzemienica zobacz ›
2020-09-13 Polonia Hyżne 1:7 Stal II Łańcut relacja ›
2020-09-12 Orzeł Wyoska Łańcucka 0:0 Halo Hyżne zobacz ›
2020-09-06 Halo Hyżne 2:1 Orzeł Harta zobacz ›
2020-09-06 Jawor Krzemienica 4:0 Stal II Łańcut zobacz ›
2020-09-06 Las Zalesie 3:5 Galicja Chmielnik zobacz ›
2020-09-06 Grom Handzlówka 4:0 Polonia Hyżne zobacz ›
2020-09-04 Czarni Kraczkowa 2:6 Orzeł Wyoska Łańcucka zobacz ›
2020-08-30 Orzeł Harta 0:3 Czarni Kraczkowa zobacz ›
2020-08-30 Galicja Chmielnik 3:4 Grom Handzlówka zobacz ›
2020-08-30 Stal II Łańcut 1:1 Halo Hyżne relacja ›
2020-08-30 Orzeł Wyoska Łańcucka 0:1 Las Zalesie zobacz ›
2020-08-29 Polonia Hyżne 1:5 Jawor Krzemienica zobacz ›
2020-08-23 Halo Hyżne 3:4 Jawor Krzemienica zobacz ›
2020-08-23 Las Zalesie 3:0 Orzeł Harta zobacz ›
2020-08-23 Grom Handzlówka 1:1 Orzeł Wyoska Łańcucka zobacz ›
2020-08-23 Galicja Chmielnik 6:0 Polonia Hyżne zobacz ›
2020-08-23 Czarni Kraczkowa 2:2 Stal II Łańcut relacja ›

POLECAMY

Reklama

Ostatnie spotkanie

STAL II RzeszówSPEC STAL ŁAŃCUT
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
2020-11-11, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

TRANSFERY

Przyszli:
Tomasz Walat - Korona Załęże
Mateusz Skała - Wisłok Wiśniowa
Dawid Bieniasz - Izolator Boguchwała
Patryk Wójcik - Wisłok Wiśniowa
Bartosz Góra - Strug Tyczyn
Arek Noga - Resovia Rzeszów
Przemysław Kuca - Piast Tuczempy
Oskar Cwynar - Siarka Tarnobrzeg
 
Odeszli:
Sebastian Frączek - Błękit Żołynia
Mateusz Birek - KS Dąbrówki
Mateusz Gorzenik - Dynovia Dynów
Karol Preis - Wola Dalsza
Patryk Wisz - Stumyk Malawa
Jakub Magryś - Błękit Żołynia

 
Kolory:
Definitywny
Wypożyczenie

 

 

SPARINGI LATO 2020

PLAN SPARINGÓW LATO 2020
 
SPEC Stal 9:0 Galicja Chmielnik
Resovia II 3:2 SPEC Stal
SPEC Stal 0:3 Głogovia
SPEC Stal 3:1 Strumyk Malawa
SPEC Stal 4:1 Grom Różaniec
SPEC Stal 0:0 Jedność Niechobrz
MKS Radymno 1:2 
SPEC Stal
SPEC Stal Mistrzem Podkarpacia w Beach Soccerze
Huragan Gniewczyna 1:3 
SPEC Stal
Włókniarz Rakszawa 3:2 SPEC Stal
Unia Nowa Sarzyna 2:2 SPEC Stal
Heiro Rzeszów 1:1 SPEC Stal
KS Dąbrowki 0:7 SPEC Stal

Statystyki drużyny