SPEC Stal Łańcut - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
KS Stobierna 0:3 Błażowianka Błażowa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:3 Strug Tyczyn
Strumyk Malawa 0:3 Jedność Niechobrz
Czarni Czudec 0:0 Wisłok Czarna
Sawa Sonina 5:0 Błękit Żołynia
Sokół Sokołów Małopolski 4:2 GKS Niebylec
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
KS Zaczernie 0:1 Włókniarz Rakszawa
Bratek Bratkowice 0:3 KS Przybyszówka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 4 gości

dzisiaj: 394, wczoraj: 815
ogółem: 3 516 560

statystyki szczegółowe

Logowanie

Tabela Stal Łańcut II

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. bz 9 24 8 0 1 35 - 13 +22
2. bz 9 18 5 3 1 24 - 10 +14
3. bz 9 17 5 2 2 25 - 14 +11
4. plus 9 14 4 2 3 19 - 16 +3
5. minus 9 14 4 2 3 15 - 14 +1
6. minus 9 12 3 3 3 18 - 9 +9
7. bz 9 10 3 1 5 15 - 24 -9
8. plus 9 8 2 2 5 14 - 20 -6
9. minus 9 7 2 1 6 8 - 25 -17
10. bz 9 2 0 2 7 6 - 34 -28

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 5 12 4 0 1 24 - 8 +16
2. 5 10 3 1 1 14 - 3 +11
3. 5 9 3 0 2 15 - 11 +4
4. 4 8 2 2 0 10 - 3 +7
5. 5 8 2 2 1 8 - 9 -1
6. 6 7 2 1 3 13 - 15 -2
7. 4 4 1 1 2 3 - 3 0
8. 4 3 1 0 3 5 - 11 -6
9. 3 1 0 1 2 1 - 3 -2
10. 4 1 0 1 3 2 - 18 -16

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 4 12 4 0 0 11 - 5 +6
2. 5 9 3 0 2 15 - 11 +4
3. 5 8 2 2 1 15 - 6 +9
4. 4 8 2 2 0 10 - 7 +3
5. 6 7 2 1 3 13 - 17 -4
6. 4 6 2 0 2 7 - 5 +2
7. 4 5 1 2 1 4 - 5 -1
8. 5 4 1 1 3 3 - 14 -11
9. 3 3 1 0 2 2 - 9 -7
10. 5 1 0 1 4 4 - 16 -12

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Galicja Chmielnik 9 24 8 0 1 35 - 13 +22
2. Grom Handzlówka 9 18 5 3 1 24 - 10 +14
3. Jawor Krzemienica 9 17 5 2 2 25 - 14 +11
4. Halo Hyżne 9 14 4 2 3 19 - 16 +3
5. Czarni Kraczkowa 9 14 4 2 3 15 - 14 +1
6. Orzeł Wyoska Łańcucka 9 12 3 3 3 18 - 9 +9
7. Las Zalesie 9 10 3 1 5 15 - 24 -9
8. Stal II Łańcut 9 8 2 2 5 14 - 20 -6
9. Orzeł Harta 9 7 2 1 6 8 - 25 -17
10. Polonia Hyżne 9 2 0 2 7 6 - 34 -28

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Stal II Łańcut 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Las Zalesie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Polonia Hyżne 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Orzeł Harta 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Galicja Chmielnik 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Halo Hyżne 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Czarni Kraczkowa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Grom Handzlówka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Orzeł Wyoska Łańcucka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Jawor Krzemienica 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910
1. Stal II Łańcut XXX - - - 1:10:10:1 - - -
2. Orzeł Wyoska Łańcucka3:0 XXX - - 0:00:2 - - 0:1 -
3. Grom Handzlówka4:01:1 XXX - 1:2 - - 4:04:0 -
4. Czarni Kraczkowa2:22:60:0 XXX 3:1 - - 1:0 - -
5. Halo Hyżne - - - - XXX 2:32:13:25:13:4
6. Galicja Chmielnik - - 3:42:1 - XXX 9:16:0 - 4:2
7. Orzeł Harta - 2:12:40:3 - - XXX - - 1:3
8. Polonia Hyżne1:70:6 - - - - 0:0 XXX - 1:5
9. Las Zalesie3:4 - - 0:3 - 3:53:02:2 XXX 2:1
10. Jawor Krzemienica4:01:12:23:0 - - - - - XXX

POLECAMY

Reklama

Ostatnie spotkanie

STAL II RzeszówSPEC STAL ŁAŃCUT
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
2020-11-11, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

TRANSFERY

Przyszli:
Tomasz Walat - Korona Załęże
Mateusz Skała - Wisłok Wiśniowa
Dawid Bieniasz - Izolator Boguchwała
Patryk Wójcik - Wisłok Wiśniowa
Bartosz Góra - Strug Tyczyn
Arek Noga - Resovia Rzeszów
Przemysław Kuca - Piast Tuczempy
Oskar Cwynar - Siarka Tarnobrzeg
 
Odeszli:
Sebastian Frączek - Błękit Żołynia
Mateusz Birek - KS Dąbrówki
Mateusz Gorzenik - Dynovia Dynów
Karol Preis - Wola Dalsza
Patryk Wisz - Stumyk Malawa
Jakub Magryś - Błękit Żołynia

 
Kolory:
Definitywny
Wypożyczenie

 

 

SPARINGI LATO 2020

PLAN SPARINGÓW LATO 2020
 
SPEC Stal 9:0 Galicja Chmielnik
Resovia II 3:2 SPEC Stal
SPEC Stal 0:3 Głogovia
SPEC Stal 3:1 Strumyk Malawa
SPEC Stal 4:1 Grom Różaniec
SPEC Stal 0:0 Jedność Niechobrz
MKS Radymno 1:2 
SPEC Stal
SPEC Stal Mistrzem Podkarpacia w Beach Soccerze
Huragan Gniewczyna 1:3 
SPEC Stal
Włókniarz Rakszawa 3:2 SPEC Stal
Unia Nowa Sarzyna 2:2 SPEC Stal
Heiro Rzeszów 1:1 SPEC Stal
KS Dąbrowki 0:7 SPEC Stal

Statystyki drużyny