SPEC Stal Łańcut - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
KS Stobierna 0:3 Błażowianka Błażowa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:3 Strug Tyczyn
Strumyk Malawa 0:3 Jedność Niechobrz
Czarni Czudec 0:0 Wisłok Czarna
Sawa Sonina 5:0 Błękit Żołynia
Sokół Sokołów Małopolski 4:2 GKS Niebylec
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
KS Zaczernie 0:1 Włókniarz Rakszawa
Bratek Bratkowice 0:3 KS Przybyszówka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 6 gości

dzisiaj: 464, wczoraj: 815
ogółem: 3 516 630

statystyki szczegółowe

Logowanie

Tabela Trampkarze Starsi

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. bz 14 36 12 0 2 57 - 20 +37
2. bz 14 32 10 2 2 49 - 22 +27
3. bz 13 18 6 0 7 24 - 27 -3
4. bz 12 17 5 2 5 33 - 38 -5
5. bz 11 15 5 0 6 27 - 25 +2
6. bz 12 15 4 3 5 21 - 19 +2
7. bz 11 9 3 0 8 26 - 34 -8
8. bz 13 4 1 1 11 16 - 68 -52

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 7 18 6 0 1 36 - 11 +25
2. 7 16 5 1 1 26 - 9 +17
3. 6 11 3 2 1 18 - 13 +5
4. 6 9 3 0 3 16 - 10 +6
5. 6 9 3 0 3 14 - 8 +6
6. 6 9 3 0 3 11 - 7 +4
7. 6 4 1 1 4 11 - 24 -13
8. 6 3 1 0 5 15 - 24 -9

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 7 18 6 0 1 21 - 9 +12
2. 7 16 5 1 1 23 - 13 +10
3. 7 9 3 0 4 13 - 20 -7
4. 5 6 2 0 3 11 - 10 +1
5. 5 6 2 0 3 13 - 17 -4
6. 6 6 1 3 2 5 - 9 -4
7. 6 6 2 0 4 15 - 25 -10
8. 7 0 0 0 7 5 - 44 -39

POLECAMY

Reklama

Ostatnie spotkanie

STAL II RzeszówSPEC STAL ŁAŃCUT
STAL II Rzeszów 0:2 SPEC STAL ŁAŃCUT
2020-11-11, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

TRANSFERY

Przyszli:
Tomasz Walat - Korona Załęże
Mateusz Skała - Wisłok Wiśniowa
Dawid Bieniasz - Izolator Boguchwała
Patryk Wójcik - Wisłok Wiśniowa
Bartosz Góra - Strug Tyczyn
Arek Noga - Resovia Rzeszów
Przemysław Kuca - Piast Tuczempy
Oskar Cwynar - Siarka Tarnobrzeg
 
Odeszli:
Sebastian Frączek - Błękit Żołynia
Mateusz Birek - KS Dąbrówki
Mateusz Gorzenik - Dynovia Dynów
Karol Preis - Wola Dalsza
Patryk Wisz - Stumyk Malawa
Jakub Magryś - Błękit Żołynia

 
Kolory:
Definitywny
Wypożyczenie

 

 

SPARINGI LATO 2020

PLAN SPARINGÓW LATO 2020
 
SPEC Stal 9:0 Galicja Chmielnik
Resovia II 3:2 SPEC Stal
SPEC Stal 0:3 Głogovia
SPEC Stal 3:1 Strumyk Malawa
SPEC Stal 4:1 Grom Różaniec
SPEC Stal 0:0 Jedność Niechobrz
MKS Radymno 1:2 
SPEC Stal
SPEC Stal Mistrzem Podkarpacia w Beach Soccerze
Huragan Gniewczyna 1:3 
SPEC Stal
Włókniarz Rakszawa 3:2 SPEC Stal
Unia Nowa Sarzyna 2:2 SPEC Stal
Heiro Rzeszów 1:1 SPEC Stal
KS Dąbrowki 0:7 SPEC Stal

Statystyki drużyny