SPEC Stal Łańcut - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2021-09-18 KOLEJKA 9
  • 2021-09-17 Kolejka Młodzież 13/19.09.2021
  • 2021-09-16 KOLEJKA 8
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Legion Pilzno - Orzeł Przeworsk 2:1
  • Bieszczady Ustrzyki Dolne - Ekoball Sanok
  • Igloopol Dębica - Sokół Kolbuszowa Dolna 0:2
  • Sokół Kamień - Czarni Trześń
  • KS Wiązownica - Polonia Przemyśl 5:1
  • Izolator Boguchwała - Stal II Mielec 1:3
  • SPEC STAL ŁAŃCUT - Wisłok Wiśniowa 2:1
  • JKS Jarosław - Błękitni Ropczyce 2:1
  • Karpaty Krosno - MKS Kańczuga 2:0
  • Głogovia Głogów Małopolski - Piast Tuczempy
  •        

Wyszukiwarka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Orzeł Przeworsk - Piast Tuczempy
MKS Kańczuga - Głogovia Głogów Małopolski
Błękitni Ropczyce - Karpaty Krosno
Wisłok Wiśniowa - JKS Jarosław
Polonia Przemyśl - Izolator Boguchwała
Czarni Trześń - KS Wiązownica
Sokół Kolbuszowa Dolna - Sokół Kamień
Ekoball Sanok - Igloopol Dębica
Legion Pilzno - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Stal II Mielec - SPEC STAL ŁAŃCUT

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Legion Pilzno 2:1 Orzeł Przeworsk
Bieszczady Ustrzyki Dolne Ekoball Sanok
Igloopol Dębica 0:2 Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kamień Czarni Trześń
KS Wiązownica 5:1 Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała 1:3 Stal II Mielec
SPEC STAL ŁAŃCUT 2:1 Wisłok Wiśniowa
JKS Jarosław 2:1 Błękitni Ropczyce
Karpaty Krosno 2:0 MKS Kańczuga
Głogovia Głogów Małopolski Piast Tuczempy

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 17 gości

dzisiaj: 347, wczoraj: 1112
ogółem: 3 875 149

statystyki szczegółowe

Logowanie

Terminarz Juniorzy Młodsi

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
10  2021-09-26 Stal II Mielec SPEC STAL ŁAŃCUT 11:00
10  2021-09-25 Legion Pilzno Bieszczady Ustrzyki Dolne 17:00
10  2021-09-25 Ekoball Sanok Igloopol Dębica 17:00
10  2021-09-25 Sokół Kolbuszowa Dolna Sokół Kamień 17:00
10  2021-09-25 Czarni Trześń KS Wiązownica 17:00
10  2021-09-25 Polonia Przemyśl Izolator Boguchwała 17:00
10  2021-09-25 Wisłok Wiśniowa JKS Jarosław 17:00
10  2021-09-25 Błękitni Ropczyce Karpaty Krosno 17:00
10  2021-09-25 MKS Kańczuga Głogovia Głogów Małopolski 17:00
10  2021-09-25 Orzeł Przeworsk Piast Tuczempy 17:00
2021-09-18 Głogovia Głogów Małopolski Piast Tuczempy 17:00
2021-09-18 Karpaty Krosno 2:0 MKS Kańczuga zobacz ›
2021-09-18 JKS Jarosław 2:1 Błękitni Ropczyce zobacz ›
2021-09-18 SPEC STAL ŁAŃCUT 2:1 Wisłok Wiśniowa zobacz ›
2021-09-18 Izolator Boguchwała 1:3 Stal II Mielec zobacz ›
2021-09-18 KS Wiązownica 5:1 Polonia Przemyśl zobacz ›
2021-09-18 Sokół Kamień Czarni Trześń 17:00
2021-09-18 Igloopol Dębica 0:2 Sokół Kolbuszowa Dolna zobacz ›
2021-09-18 Bieszczady Ustrzyki Dolne Ekoball Sanok 17:00
2021-09-18 Legion Pilzno 2:1 Orzeł Przeworsk zobacz ›
2021-09-22 Orzeł Przeworsk Głogovia Głogów Małopolski 17:00
2021-09-15 Ekoball Sanok 1:1 Legion Pilzno zobacz ›
2021-09-15 Sokół Kolbuszowa Dolna 5:2 Bieszczady Ustrzyki Dolne zobacz ›
2021-09-15 Czarni Trześń 1:2 Igloopol Dębica zobacz ›
2021-09-15 Polonia Przemyśl 4:2 Sokół Kamień zobacz ›
2021-09-15 Stal II Mielec 1:1 KS Wiązownica zobacz ›
2021-09-15 Wisłok Wiśniowa 1:2 Izolator Boguchwała zobacz ›
2021-09-15 Błękitni Ropczyce 2:0 SPEC STAL ŁAŃCUT relacja ›
2021-09-15 MKS Kańczuga 2:3 JKS Jarosław zobacz ›
2021-09-15 Piast Tuczempy 1:1 Karpaty Krosno zobacz ›
2021-09-12 SPEC STAL ŁAŃCUT 2:5 MKS Kańczuga relacja ›
2021-09-11 Karpaty Krosno 3:0 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
2021-09-11 JKS Jarosław 2:0 Piast Tuczempy zobacz ›
2021-09-11 Izolator Boguchwała 1:1 Błękitni Ropczyce zobacz ›
2021-09-11 KS Wiązownica 5:0 Wisłok Wiśniowa zobacz ›
2021-09-11 Sokół Kamień 2:0 Stal II Mielec zobacz ›
2021-09-11 Igloopol Dębica 1:2 Polonia Przemyśl zobacz ›
2021-09-11 Bieszczady Ustrzyki Dolne 7:1 Czarni Trześń zobacz ›
2021-09-11 Legion Pilzno 1:0 Sokół Kolbuszowa Dolna zobacz ›
2021-09-11 Ekoball Sanok 0:0 Orzeł Przeworsk zobacz ›
2021-09-04 Sokół Kolbuszowa Dolna 4:0 Ekoball Sanok zobacz ›
2021-09-04 Czarni Trześń 3:5 Legion Pilzno zobacz ›
2021-09-04 Polonia Przemyśl Bieszczady Ustrzyki Dolne 17:00
2021-09-04 Stal II Mielec 0:1 Igloopol Dębica zobacz ›
2021-09-04 Wisłok Wiśniowa Sokół Kamień 17:00
2021-09-04 Błękitni Ropczyce 1:2 KS Wiązownica zobacz ›
2021-09-04 MKS Kańczuga 0:5 Izolator Boguchwała zobacz ›
2021-09-04 Piast Tuczempy 0:1 SPEC STAL ŁAŃCUT relacja ›
2021-09-04 Głogovia Głogów Małopolski 2:2 JKS Jarosław zobacz ›
2021-09-04 Orzeł Przeworsk 0:1 Karpaty Krosno zobacz ›
2021-10-13 Ekoball Sanok Czarni Trześń 17:00
2021-09-29 SPEC STAL ŁAŃCUT Głogovia Głogów Małopolski 18:00
2021-09-01 JKS Jarosław 0:0 Karpaty Krosno zobacz ›
2021-09-01 Izolator Boguchwała 0:0 Piast Tuczempy zobacz ›
2021-09-01 KS Wiązownica 4:1 MKS Kańczuga zobacz ›
2021-09-01 Sokół Kamień 3:2 Błękitni Ropczyce zobacz ›
2021-09-01 Igloopol Dębica 0:0 Wisłok Wiśniowa zobacz ›
2021-09-01 Bieszczady Ustrzyki Dolne 0:4 Stal II Mielec zobacz ›
2021-09-01 Legion Pilzno 3:0 Polonia Przemyśl zobacz ›
2021-09-01 Sokół Kolbuszowa Dolna 0:1 Orzeł Przeworsk zobacz ›
2021-08-28 Czarni Trześń 1:2 Sokół Kolbuszowa Dolna zobacz ›
2021-08-28 Polonia Przemyśl 1:0 Ekoball Sanok zobacz ›
2021-08-28 Stal II Mielec 2:0 Legion Pilzno zobacz ›
2021-08-28 Wisłok Wiśniowa 2:0 Bieszczady Ustrzyki Dolne zobacz ›
2021-08-28 Błękitni Ropczyce 3:1 Igloopol Dębica zobacz ›
2021-08-28 MKS Kańczuga 0:5 Sokół Kamień zobacz ›
2021-08-28 Piast Tuczempy 0:1 KS Wiązownica zobacz ›
2021-08-28 Głogovia Głogów Małopolski 0:0 Izolator Boguchwała zobacz ›
2021-08-28 Karpaty Krosno 3:0 SPEC STAL ŁAŃCUT relacja ›
2021-08-28 Orzeł Przeworsk 1:1 JKS Jarosław zobacz ›
2021-08-21 SPEC STAL ŁAŃCUT 1:3 JKS Jarosław relacja ›
2021-08-21 Izolator Boguchwała 0:0 Karpaty Krosno zobacz ›
2021-08-21 KS Wiązownica 1:3 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
2021-08-21 Sokół Kamień 2:1 Piast Tuczempy zobacz ›
2021-08-21 Igloopol Dębica 0:0 MKS Kańczuga zobacz ›
2021-08-21 Bieszczady Ustrzyki Dolne 1:1 Błękitni Ropczyce zobacz ›
2021-08-21 Legion Pilzno 1:1 Wisłok Wiśniowa zobacz ›
2021-08-21 Ekoball Sanok 0:2 Stal II Mielec zobacz ›
2021-08-21 Sokół Kolbuszowa Dolna 2:0 Polonia Przemyśl zobacz ›
2021-08-21 Czarni Trześń 0:1 Orzeł Przeworsk zobacz ›
2021-08-25 Stal II Mielec 2:0 Sokół Kolbuszowa Dolna zobacz ›
2021-08-18 Polonia Przemyśl 2:1 Czarni Trześń zobacz ›
2021-08-18 Wisłok Wiśniowa 0:1 Ekoball Sanok zobacz ›
2021-08-18 Błękitni Ropczyce 1:0 Legion Pilzno zobacz ›
2021-08-18 MKS Kańczuga 0:5 Bieszczady Ustrzyki Dolne zobacz ›
2021-08-18 Piast Tuczempy 2:1 Igloopol Dębica zobacz ›
2021-08-18 Głogovia Głogów Małopolski 2:0 Sokół Kamień zobacz ›
2021-08-18 Karpaty Krosno 1:1 KS Wiązownica zobacz ›
2021-08-18 JKS Jarosław 2:1 Izolator Boguchwała zobacz ›
2021-08-18 Orzeł Przeworsk 0:4 SPEC STAL ŁAŃCUT relacja ›
2021-08-15 Sokół Kamień 1:1 Karpaty Krosno zobacz ›
2021-08-15 Bieszczady Ustrzyki Dolne 2:4 Piast Tuczempy zobacz ›
2021-08-14 Izolator Boguchwała 2:1 SPEC STAL ŁAŃCUT relacja ›
2021-08-14 KS Wiązownica 1:1 JKS Jarosław zobacz ›
2021-08-14 Igloopol Dębica 1:0 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
2021-08-14 Legion Pilzno 2:3 MKS Kańczuga zobacz ›
2021-08-14 Czarni Trześń 1:2 Stal II Mielec zobacz ›
2021-08-14 Polonia Przemyśl 4:2 Orzeł Przeworsk zobacz ›
2021-08-13 Ekoball Sanok 0:0 Błękitni Ropczyce zobacz ›
2021-08-13 Sokół Kolbuszowa Dolna 2:3 Wisłok Wiśniowa zobacz ›

POLECAMY

Rozkłady jazdy - OOL24.pl

Reklama

Ostatnie spotkanie

SPEC STAL ŁAŃCUT 2:1 Wisłok Wiśniowa
2021-09-18, 18:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Stal II Mielec   SPEC STAL ŁAŃCUT
2021-09-26, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

TRANSFERY LATO 2021

Przyszli:
Bartłomiej Makowski-Wisłok Dębica
Arkadiusz Słysz-KS Wiązownica
Patryk Róg-KS Wiązownica
Marcin Dudek-Izolator Boguchwała
Nikodem Paczocha-Siarka Tarnobrzeg
Odeszli:
Hubert Żyszkiewicz-KS Przybyszówka
Patryk Nowak-Strumyk Malawa
Kolory:
Definitywny
Wypożyczenie

SPARINGI LATO 2021

STAL 3:3 GRYF Gm. Zamość
Leśna W. Podl. 0:19 STAL
Sokół Kolb. Dnl. 1:2 STAL
Piast Tuczempy 1:2 STAL
LKS Trzebownisko 0-7 STAL

 

Statystyki drużyny