SPEC Stal Łańcut - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Włókniarz Rakszawa 2:1 Brzeg Białobrzegi
KS Dąbrówki 0:0 SPEC STAL ŁAŃCUT
Start Brzóza Stadnicka 3:1 Szarotka Rogóżno
Galicja Chmielnik 0:0 Pogórze Bachóż
Tatyna Dylągówka 5:2 Astra Medynia Głogowska
Grom Handzlówka 2:5 Wisłok Czarna
Leśna Wólka Podleśna 1:4 Orzeł Wólka Niedźwiedzka

TABELA JUNIORZY

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1045, wczoraj: 388
ogółem: 2 552 025

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

PRZED MECZEM (ZALEGŁEJ) XI KOLEJKI CZYLI O SPOKOJNY SEN

  • autor: tpanek, 2017-11-15 22:39

Tatyna Dylągówka     SPEC STAL ŁAŃCUT

Ogólnie rzecz ujmując runda jesienna już za nami, ale... nie dla wszystkich! Pozostał nam jeszcze jeden mecz – taka ostatnio bardzo modna „truskawka na torcie” – zaległe spotkanie XI kolejki w którym w sobotę 18 listopada 2017 roku o godz. 13:30, SPEC Stal Łańcut zagra na boisku w Dylągówce z miejscową Tatyną. W pierwotnym terminie 29 października plany zawodników i kibiców pokrzyżowała (a raczej zmyła i spłukała) pogoda, zamieniając kameralny obiekt w Dylągówce w arenę do walk w błotne rugby. Mamy nadzieję, że tym razem uda się rozegrać mecz, a gdyby jeszcze zakończyć go zwycięstwem i zapewnić sobie spokojny (może spokojniejszy) sen zimowy?

Więcej o naszym najbliższym rywalu w rozwinięciu:


KOLEJKA XI

  • autor: ssopel, 2017-11-15 20:05

Seniorzy

Tatyna Dylągówka - SPEC STAL ŁAŃCUT 3-1 (0-1)


KOLEJKA XIII CZYLI ZACZAROWANY OŁÓWEK

  • autor: tpanek, 2017-11-09 22:07

KS Dąbrówki     SPEC STAL ŁAŃCUT

Pewnie starsze pokolenie kibiców pamięta wyświetlaną niegdyś w telewizji bajkę Zaczarowany Ołówek, w której chłopiec „ożywiał” narysowane przedmioty – podobne wrażenie pozostawił na mnie mecz XIII kolejki w którym SPEC Stal Łańcut bezbramkowo zremisowała na boisku rywala z zespołem KS Dąbrówki, a bramkarz naszych przeciwników Wojciech Bąk nieustannie „rysował” niewidzialne cegły w strzeżonej przez siebie bramce. Łańcucka Stal pozostawiła dużo lepsze wrażenie rozgrywając całkiem przyzwoite zawody, niestety nie udało się pokonać magicznej bariery w bramce Dąbrówek, a punktów za wrażenia artystyczne w futbolu nie przewidziano...  

Kilka słów o spotkaniu w rozwinięciu.


KOLEJKA XIII

  • autor: ssopel, 2017-11-09 12:58

Seniorzy

KS Dąbrówki - SPEC STAL ŁAŃCUT 0-0

Skład: Michał Inglot - Krystian Guzek, Marcin Bartman, Mateusz Pelc, Karol Preis - Łukasz Kraska, Yuriy Shorodok, Kamil Mach, Mateusz Birek (65' Mateusz Jóźwicki) - Alan Brzuszek, Sebastian Frączek

Juniorzy Starsi

SPEC STAL ŁAŃCUT - Dąb Kosina 2-0

Bramki: Jakub Bem, Piotr Balawender
Asysty: Adrian Lizak, Paweł Balawender

 

Skład: Paweł Śliwa - Fabian Lekki, Kamil Sroczyk, Pawel Balawender, Krystian Czerwonka - Jakub Bem, Mateusz Gala (60' Albert Kluz),Adrian Lizak, Piotr Balawender - Wojciech Kluz (55' Maciej Mazur), Oskar Lipski 

Juniorzy Młodsi

SPEC STAL ŁAŃCUT - Brzeg Białobrzegi 13-1

Bramki: Norbert Nycz x3, Mateusz Kluz x2, Dawid Witek x2, Miłosz Gwizdak x2, Jacek Stankiewicz, Piotr Kowal, Radosław Dobranowicz, Michał Płowy
Asysty: Miłosz Gwizdak x5, Radosław Dobranowicz x2, Michał Płowy x2, Patryk Przybylak x2, Jacek Stankiewicz, Norbert Nycz

 

Skład: Filip Kula - Damian Falandysz, Jacek Stankiewicz, Fabian Rak, Mateusz Kluz - Eryk Trytko, Miłosz Gwizdak, Radosław Dobranowicz, Dawid Witek (60' Maciej Mazur) - Patryk Przybylak (65' Norbert Nycz), Michał Płowy (70' Piotr Kowal)


KOLEJKA XII CZYLI GOLEADA W ŁAŃCUCIE

  • autor: tpanek, 2017-11-05 20:56

SPEC STAL ŁAŃCUT     Grom Handzlówka

Najwyższe zwycięstwo w sezonie zanotowała SPEC Stal Łańcut odprawiając Grom Handzlówka 6:1 (2:1) i nie pozostawiając złudzeń, która drużyna była lepsza na boisku! Przewaga łańcucian była wyraźna przez całe spotkanie, choć na przerwę zespoły schodziły przy jedynie jednobramkowym prowadzeniu gospodarzy. Na szczęście wszystko co najlepsze podopieczni Jakuba Słomskiego pozostawili na drugą odsłonę!

Kilka słów o tym spotkaniu przeczytacie w rozwinięciu:


KOLEJKA XII

  • autor: ssopel, 2017-10-31 18:26

Seniorzy

SPEC STAL ŁAŃCUT - Grom Handzlówka 6-1 (2-1)

Bramki: Kamil Mach x2, Sebastian Frączek x2, Karol Preis, Łukasz Kraska
Asysty: Alan Brzuszek, Sebastian Frączek, Mateusz Birek, Łukasz Wąsacz

 

Skład: Irek Stopyra - Krystian Guzek, Marcin Bartman (60' Yuriy Shorodok), Mateusz Pelc, Karol Preis - Łukasz Kraska (65' Łukasz Wąsacz), Sebastian Sowa (13' Dawid Frączek), Kamil Mach, Mateusz Birek (80' Mateusz Jóźwicki) - Alan Brzuszek (74' Kamil Kuźniar), Sebastian Frączek

Trampkarze Młodsi

SPEC STAL ŁAŃCUT - Orzeł Wysoka 6-0

Bramki: Oskar Sowa 3x, Jakub Rejman, Filip Stępień, Gracjan Mroszczyk
Asysty: Patryk Wawrzaszek 2x, Gabriel Musz, Konrad Gargała, Filip Stępień

Skład: Oskar Szymański - Dawid Jarosz, Seweryn Haładyj, Michał Balawejder, Olaf Józefczyk - Paweł Szpetnar, Gracjan Mroszczyk, Patryk Wawrzaszek, Oskar Sowa, Gabierl Musz, Michał Cebulak

Rezerwowi(zmiany hokejowe): Bartosz Zembroń, Sebastian Możdżeń, Szymon Moskwa, Wiktor Baran, Jakub Rejman, Filip Stępień, Konrad Gargała


KOLEJKA XI

  • autor: ssopel, 2017-10-26 06:35

Seniorzy

Tatyna Dylągówka - SPEC STAL ŁAŃCUT

Mecz został odwołany ze względu na zły stan boiska w Dylągówce - nowy termin zostanie ustalony wkrótce!

 

Mecze drużyn młodzieżowych zostały odwołane !!!


Kadra Dziewcząt Podkarpackiego ZPN w Łańcucie!

  • autor: tpanek, 2017-10-24 10:59

Znalezione obrazy dla zapytania podkarpacki zpn

W imieniu Zarządu Łańcuckiego Klubu Sportowego Stal Łańcut serdecznie zapraszamy wszystkich Kibiców na mecze piłki nożnej dziewcząt Kadry Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, które odbędą się w środę 25 października 2017 roku na stadionie przy ul. Traugutta 11 w Łańcucie.

O godzinie 11:30 swoje spotkanie rozegra zespół dziewcząt w kategorii U-16,

O godzinie 13:30 swoje spotkanie rozegra zespół dziewcząt w kategorii U-13.

Przeciwniczkami będzie kadra Małopolski.

Wstęp na oba spotkania jest bezpłatny, a mecze będą okazją do poznania umiejętności płci pięknej w piłce nożnej – dyscyplina ta staje się coraz popularniejsza w Polsce i na Podkarpaciu!

Liczymy na Waszą liczną obecność i gorący doping!


KOLEJKA X CZYLI WISŁOK ODCZAROWANY

  • autor: tpanek, 2017-10-23 15:58

SPEC STAL ŁAŃCUT     Wisłok Czarna

Każda zła passa ma swój koniec – tak tez stało się w X kolejce A-klasy, w której SPEC Stal Łańcut „odczarowała” Wisłok Czarna wygrywając na własnym obiekcie 3:1 (1:1). Łańcucianie ulegli zawodnikom z Czarnej w dwóch spotkaniach poprzedniego sezonu, co zmotywowało ich jeszcze bardziej w odniesieniu zwycięstwa, a kibice nareszcie mogli opuścić stadion z poczuciem satysfakcji.

 Kilka słów o spotkaniu w rozwinięciu.


KOLEJKA X

  • autor: ssopel, 2017-10-18 11:26

Seniorzy

SPEC STAL ŁAŃCUT - Wisłok Czarna 3-1 (1-1)

Bramka: Alan Brzuszek, Kamil Mach, Grzegorz Świder
Asysty: Sebastian Frączek, Łukasz Kraska, Kamil Mach

 

Skład: Michał Inglot - Krystian Guzek, Grzegorz Świder, Mateusz Pelc, Karol Preis - Łukasz Kraska, Sebastian Sowa (73' Yuriy Shorodok), Kamil Mach, Mateusz Birek (85' Łukasz Wąsacz) - Alan Brzuszek, Sebastian Frączek

Juniorzy Starsi

Tempo Cmolas - SPEC STAL ŁAŃCUT 0-2 (0-0)

Bramki: Mateusz Gala, Oskar Kwolek
Asysty: Paweł Balawender, Wojciech Kluz

 

Skład: Paweł Śliwa - Fabian Lekki (84' Radosław Czarnota), Kamil Sroczyk (46' Krystian Czerwonka), Pawel Balawender, Karol Bytnar - Jakub Bem (75' Maciej  Mazur), Mateusz Gala (77' Wojciech Kluz), Oskar Kwolek, Piotr Balawender (80' Daniel Hawro) - Adrian Lizak, Oskar Lipski 

Juniorzy Młodsi

Unia Korniaktów Północny - SPEC STAL ŁAŃCUT 0-1 (0-1)

Bramka: Miłosz Gwizdak
Asysta: Michał Płowy

 

Młodzicy Młodsi

Grunwald Budziwój - SPEC STAL ŁAŃCUT 4-2 (4-1)

Bramki: Jakub Bytnar, Mateusz Firlit


Mecz , 01:00

POLECAMY


 


 


  

 

 



 

Reklama

Ostatnie spotkanie

Tatyna DylągówkaSPEC STAL ŁAŃCUT
Tatyna Dylągówka 3:1 SPEC STAL ŁAŃCUT
2017-11-18, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

TRANSFERY

Przyszli:
Kamil Mach -  Arka Albigowa
Marcin Sochacki - Resovia Rzeszów
Kamil Kuźniar - powrót z wypożyczenia
Mateusz Birek - Wisłok Świętoniowa
Artur Kubis - Brzeg Białobrzegi
Marcin Bartman - Gacovia Gać
Patryk Wisz - Rudnianka Rudna Wielka
Shorodok Yuriy - RKS Rzeszów
Juniorzy:
Karol Kłos - Arka Albigowa
Fabian Lekki - Arka Albigowa
Jakub Bem - Jawor Krzemienica
Mateusz Gala - Arka Albigowa
Oskar Kwolek - Sawa Sonina
Kamil Sroczyk - Sawa Sonina

Odeszli:

Łukasz Kowal - Błekitni Grzęska
Mateusz Kowal - Błekitni Grzęska
Piotr Jurek - Włókniarz Rakszawa
Piotr Grabowski - Orzeł Wysoka
Jacek Wolańczyk - Grodz. Grodzisko
Bartek Wróbel - Orzeł Wysoka
Maciej Bełz - Orzeł Wysoka
Mateusz Witek - Orzeł Wysoka

Bartosz Piersiak - Styrobud Trzeboś
Rafał Homa - Markovia Markowa

Kolory:
Definitywny
Wypożyczenie

Statystyki drużyny